Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim érzelmileg zsarolnak?

A szüleim érzelmileg zsarolnak?

Figyelt kérdés

Előzmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Most kaptam egy jó jegyet de olyan mintha most jobban szeretnének. Úgy kicsit rendesebbek. És ez nagyon rosszul esik hogy csak akkor szeretnek igazán mikor jó vagyok. Most mit tegyek?



2019. márc. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ehhez hozzá kell szokni, hogy ők feltételhez kötik a szeretetüket; nem tudnak igazán szeretni; gőzük sincs, mi az a szeretet, úgyhogy csak ennyi telik tőlük. Zsarolásnak nem feltétlenül nevezném; csak képtelenek a szeretetre. A valódi, tiszta szeretetre; de tehát ennyi telik tőlük. Az előzményt még nem olvastam el, de asszem, valamikor átrágom magam rajta.
2019. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Családsegítőhöz forduljak vagy felesleges és csak fogadjam el hogy nem szeretnek úgy? :,(
2019. márc. 19. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el. Sajnálom. Ha gondolod írj rám, ha beszélgetni akarsz.
2019. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Butaság.

Együtt örülnek veled a sikerednek.

2019. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!