Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért beszélnek így velem?...

Miért beszélnek így velem? Költözzek el?

Figyelt kérdés

21/F


Minden apróságért van vita otthon. Legyen szó rendetlenségről, regaláb 10x kell mondani, hogy ezt és ezt csináljam meg, de megcsinálom amire kérnek, ha nem is azonnal megyek, de megcsinálom amire megkérnek, ha nem is olyan pontosan ahogy ők szeretnék, de igyekszem. Igazán nélkülük nem tudnék létesülni. Aztán, hogy büdös vagyok, nem mosakodok meg rendesen, hogy kinek fogok kelletni, hogy fogyatékos vagyok. 😏 Normális ember vagyok, mint a többi. Nem vagyok beteg. Nincsenek barátaim, se barátnőm. Akikre lehet, hogy számítani az egyetlen szüleimre, de ők is ellenem fordulnak. Régebben megakadályozták, hogy ilyen lány ne legyen, cigány lány. Most már azt mondják, hogy legyen már barátnőm, csak cigány ne. Szerintem nem ők fogják eldönteni, hogy kivel szeretnék élni.


Már oda fajult a dolog, hogy már kergetnek el hazulról, hogy menyjek a bús pcsba, és gondoskodjak magamról. Találjak magamnak barátnőt, krvát, és éljek egyedül, hogy csak a probléma van velem. Nem jól esnek nekem az ilyen szavak. Érzékeny vagyok.



Most komolyan mit csináljak?

Költözzek el? Nincs annyi pénzem.

Egyedülnek érzem magam, nincs senkim.

Nem tudok a szüleimmel elbeszélgetni, mert ha valami gond van, én vagyok a hibás mindenért.


2019. márc. 23. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A prostituáltaknak mi köze a családi problémáidhoz és a kommunikációs hiányosságáaitokhoz?


El akarsz költözni?

Próbáld meg. Mi lehet a legrosszabb? Komolyan? Max vissza költözöl. Rosszabb már nem lesz.

2019. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Drazicc ***** válasza:
Nem te vagy felvidéki aki egyszer már írta ezt?
2019. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Ki beszél most a prostituáltakról?
2019. márc. 23. 14:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz: dolgozol, tanulsz?
2019. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Érettségizem. Nem nagyon szeretnék külön költözni, de ha állandóan ezt verik a fejemhez. Ez se jó állandóan hallgatni. Kapok enni, inni, melegben vagyok. Nem értem miért beszélnek így
2019. márc. 23. 15:11
 6/14 szántóvető ***** válasza:
70%
fogod magad és költözöl.vannak ausztriai munkák ahol szállást is adnak,ott jó helyed lesz.vagy pedig tűrsz tovább.ezt a két lehetőséget látom.
2019. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem költözz el, mert a kérdésed meg a fogalmazásod alapján tényleg csak élösködsz rajtuk, csak probléma van veled.
2019. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
21 évesen érettségizel? Nincs az egy kicsit nagyon túl későn? Na mindegy. A lényeg, hogy meglegyen. Utána mehetsz továbbtanulni vagy dolgozni. Csak döntsd el, mit akarsz, és akkor talán majd a szüleid sem akarnak elpaterolni, ha látják, hogy nem csak semmittevésből áll az életed.
2019. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fogalmazással és helyesírással ne is álmodj az érettségiről!
2019. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de ha 10x el kell vmit mondani - ami magától értetődő lenne - az azért elég bosszantó, legyen szó a gyerekemről, a páromról, szüleimről, vagy bárkiről akivel egy fedél alatt élek. Két szó, ami elsőre beugrott erről: lusta, hanyag.

Tényleg nem rosszból írom, de ha nemcsak barátnőd, hanem barátod sincs, az azért elgondolkodtat a hozzáállásodról.

Lehet neked is meg kéne próbálnod egy kicsit kívülről nézni magadat és megtalálni azt, amin változtatni kell ahhoz, hogy boldogabb legyél.

2019. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!