Ez normalis? Ki a hibas?

Figyelt kérdés
Félig kínai vagyok. 21 éves. Es anyám aki magyar nagyszüleim akik szintén mindig ha idegesek rám azt mondjak "te mocskos kínai". De ilyen minimalis dolgok miatt például hogy kiborul a foldre valami,akkor már anya hívja mamáékat árulkodni,minden apróságért. Azok meg mondják "na most takarodsz innen ez az én házam" mocskos... kínai..". A kinai szo mindig elhangzik a családba. Meghogy az unokatestvéreim ilyen meg olyan egytemre járnak én meg csak egy tanár leszek ha elvégzem a sulit. Ja igen azoknak volt apjuk és járhattak magántanárhoz,de nekem nem volt aki támogasson. (Ugye anyuci tanár,apuci orvos náluk. Kondizással foglalkozom állandóan lenéznek "zsíros a hasad,hogy nézz ki az arcod is" Amugy full sportos vagyok mindenki dicsér kinezetre is de a család folyton csak lenéz és a rosszat látja bennem. Ez normális? Kibe van a hiba?

2019. márc. 23. 19:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja fiu vagyok :D
2019. márc. 23. 19:34
 2/24 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy a sok ilyen beszólások miatt már 3 éve minden reggel hányok a stressz miatt. Természetesen azt mondják ők nem hibásak.
2019. márc. 23. 19:39
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon-nagyon primitívek, szerintem pszichológiai segítség kellene számodra, hogy ne vedd fel a sértegetéseiket.
2019. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
46%
Ha ezt 21 évesen itt kérdezed, és nem kamu kérdés, akkor neked komoly baj van a fejedben!
2019. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye meg annyira gyerekes hogy ilyennel kamuzzak. Csak ment a vita hogy ki is a hibás és gondoltam megkérdezem.
2019. márc. 23. 19:47
 6/24 A kérdező kommentje:
Más milyen szögben lássa a szotrit.
2019. márc. 23. 19:47
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Ki kell kerülnöd minél előbb abból a környezetből.
2019. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Senki sem hibás az anyudon kivül.Nem te tehetsz arról,hogy kinai az apud?Hol van az apud?

En a helyedben utána mennék, na persze ha az anyud tudja,hogy ki az a férfi aki teherbe ejtette.

2019. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
kínában van. Azt mondta nem szeretet anyaékhoz jönni. Így nem látogatott.A kapcsolatot most vette fel velem.
2019. márc. 23. 20:20
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a családod neheztel apukádra, és mivel rá emlékezteted őket rád vetítik ki. Elég szomorú.
2019. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!