Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem nem szeretnek a...

Úgy érzem nem szeretnek a szüleim. A tesoimat nagyon szeretik, engem nem annyira vagy lehet egyáltalán nem, tehetnek valamit?

Figyelt kérdés
Igazából röviden annyi, hogy középső gyerek vagyok 22 éves. A tesoim nagyon sikeresek, dolgoznak. Az egyetem is jól megy nekik, minden terén jók, nekem az egyetem kevésbé vagy, és hat kicsit panikolos típus vagyok, persze szeretnek én is valami kis munkát a jövőben. Meleg vagyok, ez alapvetően egy hátrány, én úgy érzem , gyakran a fejemhez is vágjak. Igazából itthon amennyit csak lehet igyekszem segíteni, hat jó fiatal vagyok néha picit trehány de igyekszem odafigyelni , de mindig csak a lecseszest kapom, meg hogy semmi nem lesz belőlem bezzeg a két tesom mennyire jó, én egy nulla vagyok, éppen csak azt nem mondjak hogy mennyire kar hogy én születtem, de szerintem ezt is gondoljak.

2019. márc. 24. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Ez a középső gyerek szindroma. Először minden figyelem az elsőszülöttre irányul, a második gyerek már nem nagy újdonság, amikor ott van a harmadik, arra meg figyelni kell, mert ő a legkisebb. Valójában nem szeretik kevésbé a középsőt, hanem talán kevesebb figyelmet kap. Ismeretségi körben is van ilyen család, ahol a középső gyerek (aki már 70 felett van) szintén ezt érezte.
2019. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még az is előfordulhat, hogy két gyereket akartak, csak nem olyan nemű született, mint amit akartak és vállaltak mégegyet
2019. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!