Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Úgy érzem nem szeretnek a szüleim. A tesoimat nagyon szeretik, engem nem annyira vagy lehet egyáltalán nem, tehetnek valamit?

Igazából röviden annyi, hogy középső gyerek vagyok 22 éves. A tesoim nagyon sikeresek, dolgoznak. Az egyetem is jól megy nekik, minden terén jók, nekem az egyetem kevésbé vagy, és hat kicsit panikolos típus vagyok, persze szeretnek én is valami kis munkát a jövőben. Meleg vagyok, ez alapvetően egy hátrány, én úgy érzem , gyakran a fejemhez is vágjak. Igazából itthon amennyit csak lehet igyekszem segíteni, hat jó fiatal vagyok néha picit trehány de igyekszem odafigyelni , de mindig csak a lecseszest kapom, meg hogy semmi nem lesz belőlem bezzeg a két tesom mennyire jó, én egy nulla vagyok, éppen csak azt nem mondjak hogy mennyire kar hogy én születtem, de szerintem ezt is gondoljak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, kapcsolat, szülő

márc. 24. 20:29  Privát üzenet  

A válaszok
Ez a középső gyerek szindroma. Először minden figyelem az elsőszülöttre irányul, a második gyerek már nem nagy újdonság, amikor ott van a harmadik, arra meg figyelni kell, mert ő a legkisebb. Valójában nem szeretik kevésbé a középsőt, hanem talán kevesebb figyelmet kap. Ismeretségi körben is van ilyen család, ahol a középső gyerek (aki már 70 felett van) szintén ezt érezte.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 24. 20:36 Privát üzenet
Még az is előfordulhat, hogy két gyereket akartak, csak nem olyan nemű született, mint amit akartak és vállaltak mégegyet

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 25. 18:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kaszáspókok amik a lakásban szeretnek lenni milyen helyeket szeretik a legjobban a kaszáspókok?
Milyen a szakmunkas bajusz? Annyi helyen hallani rola hogy szeretik a csAjok. Ezert ilyet szeretnek. Koszi a tanacsokat.
Akik nem szeretnek liberális demokráciában élni konkrétan melyik országban élnének szivesebben, ahol jelenleg a nekik tetsző rendszer működik és azt szeretik az ott élők?
Kamasz lányok közül, akik szeretnek férfi boxeralsóban aludni, miért szeretik hordani?
Miért maradnak sokan olyan kapcsolatban amiben nem szeretik őket és nem szeretnek ők sem már?
Egy ingyenélő pióca van az egyetlen testévrem akit jobban szeretnek a szüleim. Miért szeretik mégis jobban? És én mit tudok tenni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!