Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el, hogy...

Hogyan mondjam el, hogy beleszerettem egy lanyba? 19l

Figyelt kérdés

Eddig nem tudtam, hogy tenyleg bejonne-e ha lannyal lenne barmi is. Volt egy ket dolog mar, es felmerult hogy ott aludhatnek nala. En meg nem csinaltam neki semmit, de mar szeretnem viszonozni, ezert is akarok nala aludni.


Hogyan mondjam el itthon? Nyilvan nem avatnam bele oket a reszletekbe, de hogy lehet ezt elmondani? Fium nem volt eddig.



2019. márc. 29. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem értenek magyarul, próbáld angolul, oroszul, vagy amilyen nyelven beszél a kis család.
2019. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ne mondj semmit. Ott alszol egy barátnődnél és kész. Ha tényleg úgy alakul még mindig ráérsz elmondani valamikor.
2019. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Utolso:

Ezt mondtak mar, o is, egy kozos ismedosunk is. Viszont en nem szeretnek hazudni itthon, hogy akkor hova megyek.

2019. márc. 29. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Anya, bebuzultam.
2019. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Bár lehetőleg ne hétfőn, április 1., mond el
2019. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek a másodikkal, én is voltam hasonló helyzetben. Nem hazugság, ha annyit mondasz, hogy egy barátnődnél alszol, csak még nem avatod be őket a részletekbe.
2019. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
#3: Nem hazudsz. Tényleg ott alszol egy barátnődnél. Csak...nem mondasz el mindent.
2019. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez attól függ, h mennyire nyitottak a szüleid, és hogy mennyire függsz tőlük anyagilag. Rólam pl mindenki tudja h bzi vagyok, a munkahelyemen is, a családban is. A családom megszokta és végül elfogadta, mert kitapostam belőlük, a munkahelyem meg egy nemzetközi multi, ahol a kulturált európai értékek, a nyitottság, az elfogadás alapvető dolog.


45 leszbikus

2019. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Bocs de miért mondanád el részletesen? Én hetero vagyok, de én se meséltem otthon a kezdődő vagy remélt kapcsolataimról. Ha majd stabil, vagy több ideje, hete, hónapja együtt vagytok, ráérsz. Addig elég h egy barátnődnél alszol.
2019. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is jó ötlet, hogy ne mondd el nekik, mi van köztetek, csak annyit, hogy egy barátnődnél alszol és kész.

Amúgy a helyedben, ha komolyabbra fordulnának köztetek a dolgok, csak a családom melegekhez való hozzáállásának függvényében beszélnék róla. Azaz ha a családtagjaid homofóbok és akár az utcára is képesek lennének kitenni, amint megtudják, hogy barátnőd van, inkább várnék addig, amíg el nem költözök és függetlenné nem válok tőlük.

2019. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!