Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez mar nem vicc...

Szerintetek ez mar nem vicc kategoria? :DD (hosszu)

Figyelt kérdés

Az elmult egy, masfel eve gyanitom, hogy enyhen depresszios voltam/vagyok.

Ennek kovetkezteben igazabol mindent elhanyagoltam magam korul. Tanulas, hobbi, rend rakas, illetve a szuleimmel, nagyanyammal sem jovok ki tul jol, amit foghatnank a lazado, 'dac' korszaknak, viszont szerintem ez nem ilyen egyszeru.

A takaritas, tanulas hianya miatt apam elegge megharagudott ram. Szid, ugy beszel velem, mint egy kutyaval, veressel fenyeget, stb.

Viszont ezzel nem azt erte el nalam, amit szeretett volna, epp az ellenkezojet.

Eddig nem is nagyon erdekelt a dolog, mar megszoktam, hogy en vagyok a szar. Viszont mostanaban kezdek kilaballni az eddigi helyzetbol, igyekszem gyokeresen valtoztatni az eletemen es ugy tunik, eddig jol megy.(bar meg eleg labilis vagyok, konnyen kizokkenek)

Elkezdtem eszre venni, hogy olyan, mintha mindig csak azt keresne, hogy miert tudna engem leszidni.(apamrol van szo).

A peldak:

1.Van egy kutyank, fiatal, nagytestu. A garazsban tartjuk a kutya kajat. 9 ora korul ertem haza edzesor, de ugy gondoltam, meg kiszaladok, enni adni a kutyanak.(Aznap masodszor, a felreertesek elkerulese vegett).

Viszont sajnos kiborult a tap egy resze. Nagyon koszos a padlo, igy nem volt kerdes, hogy nem adom oda azt a kutyanak. Faztam is, faradt is voltam, igy ossze sepertem es ott hagytam.

Masnap reggel osszeszedtem. Delutan jon nagy felhaborodva apam, hogy milyen bunko, igenytelen f**zkalap vagyok, o terdig jar a kutyatapban.

Kimentem, megneztuk. 2, azaz 2 db kutyatap volt a foldon, az is arrebb csuszott, azert nem vettem eszre. Nem is tudtam, hogy ezen sirjak-e vagy nevessek.

2. Tegyuk fel, eszem egy vajas kenyeret. Kiveszem a vajat a hutobol, megkenem, ra a felvagottat. Miutan megeszem, visszapakolok mindent.

Viszont meg mindig eljatszuk, ha meglatja, hogy valami kint van az asztalon, egybol lehord minden igenytelennek, hogy miert nem viszem vissza, igy elnek a putris ciganyok is. Aztan elmondom neki, hogy meg eszem, utana visszarakom, o van felhaborodva, hogy en ne pofazzak neki vissza.

3. A kutyank, mivel meg kicsi, eleg neveletlen. O ezt a dolgot veressel oldja meg. Peldaul nemreg vittuk eloszor allatorvoshoz. Nem akart beszallni az autoba, erre apam elkezdte rangatni a porazt rajta, illetve utni a kutyat. En rakiabaltam, hogy most miert kell verni a kutyat?? Ha szepen, turelmesen bansz vele is ugyanugy megerti. Erre ramnezett, es azt mondta, hogy szedjem ossze magam, mert nem csak a kutya fog kapni. Akkor tenyleg azt ereztem, hogy barmikor meguthet.(zarojelben jegyzem meg, hogy erdekesmod a kutya ram hallgat, hozzam jon, ha hivom, szepen setalt mar mellettem, mig apamhoz oda se megy)

4. Ez most tortent. A fent emlitett dolgok miatt (egyreszt), velem mar egyaltalan nem beszel apam tisztessegesen. Minden masodik mondataban lehord valaminek, bunkozik. Ennek kovetkezmenye keppen en is atveszem ezt a stilust.

Mondta, hogy mielott elmennek aludni, zarjam be a kutyat. Ezt nem szepen mondta termeszetesen. Egy reszrol lenezoen, hogy en miert alszom ilyenkor, masreszt pedig parancsoloan, idegesen.

En is ugy valaszoltam neki termeszetesen. Flegma hangullyal, hogy ,,nem aludni megyek,jo?".

Erre megint elkezdte mondani, amit rolam gondol.

5. Olyanokat mondd nekem, hogy ,,kiontom a beled", ,,orrba bszlak", ,,verni foglak", ,, egyedul fogsz meghalni", ,,remelem az urad verni fog", ,,remelem majd neked is ilyen gyoker gyerekeid lesznek", ,,a kutyat is igy fegyelmezem, mint ot", ,,szetb***zom a fejed", ,,nem azert foglak verni, hogy fegyelmezzelek, hanem, mert addig is nyugszok". Es ami a vicc, hogy ezt nem a negy fal kozott teszi. Ezt nagyon szivesen hangoztatja csaladi osszejoveteleken, kollegaknak vagy csak eppen akkor megismert embereknek, ha en jovok fel temakent.

Nem vicces ez, hogy mindig csak azt figyeli, mikor hibazom? En mar mast nem tudok ra mondani.

Mit gondoltok errol?



2019. ápr. 1. 17:58
 1/10 anonim válasza:
82%

Velem is ugyanez van csak 2 macskám van, nem vagyok/voltam depressziós. (szerencsére nekem nem mond ilyen durvakat mint az 5.pontban)

Teljesen vicc kategória nem értem ilyenkor mi jár a fejében, egyszer megneznem... :D

2019. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy apàd bàntalmaz és ez nem vicc. (Nem csak veréssel lehet hanem szavakkal is). Hàny éves vagy?


"nem azert foglak verni, hogy fegyelmezzelek, hanem, mert addig is nyugszok"


Nekem ebből a mondatból làtszik, hogy nem (teljesen) te vagy a hibàs, hanem egy agresszív ember aki nem tudja hogy levezetni a dühét. És ezt most túl szépen írtam. Nem ismerlek titeket, de nehogy az legyen, hogy egy ilyen pillanatàban tényleg agyonver. (Bocsànat ha durva voltam).

2019. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%

Ez nem vicc. Apád nem normális.

Hogy mondhat olyat, hogy egyedül fogsz meghalni? Meg hogy reméli, hogy olyan gyökér gyerekeid lesznek..

Pszichiáter kell neki, már nem azért.

2019. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vicc.
2019. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Húzz el onnan a kutyáddal együtt, amint lesz rá elég pénzed, aztán majd meglátjuk, melyikőtök fog egyedül meghalni. Idióta, agresszív barom. Én az ilyet nem nevezném szülőnek. Az ilyennek minek kellett gyerek? Kiskorodban is ilyen ocsmány módon bánt veled? Feltételezem, igen.
2019. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Vicces, hogy a lusta, nemtörődöm kamaszok idióta viselkedését a szülőnek kötelessége bármeddig tűrni, mikor meg már ők is robbannak, akkor a kamasz ezerrel jajgat. A szülő idegei sincsenek kötélből.

Ki fizeti az edzést? Te miben segítesz otthon? Ki tart el egyáltalán? A te kutyád, de ki veszi neki a mindent, ami a kutyának kell???? Vagy szerinted minden alanyi jogon jár, a szülő meg viselkedjen minden hisztidre full nyugodtan, mert neki kuss a neve, örüljön, hogy eltarthat, vagy mi?

2019. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6: Szóval szerinted normális, hogy egy kamasznak folyamatos félelemben kell élnie, mert az agresszív, idegbeteg apja veréssel és még cifrább dolgokkal fenyegeti? Persze, megteheti a drága "szülő", csak aztán majd ne csodálkozzon, ha idős korára teljesen egyedül marad, mert a gyerekének nem volt kedve tovább játszani a lábtörlő meg a bokszzsák szerepét.
2019. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"kiontom a beled", ,,orrba bszlak", ,,verni foglak", ,, egyedul fogsz meghalni", ,,remelem az urad verni fog", ,,remelem majd neked is ilyen gyoker gyerekeid lesznek", ,,a kutyat is igy fegyelmezem, mint ot", ,,szetb***zom a fejed", ,,nem azert foglak verni, hogy fegyelmezzelek, hanem, mert addig is nyugszok"


Aki ilyet mond egy másik emberi lénynek, az nem csak szülőként bukott meg, hanem emberként is.

2019. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6!

Szóval,már rögtön a kérdező a hibás.

Figyelj,te egyáltalán elolvastad a magyarázatot?! Mert ha igen,nem írtál volna ilyet.

2019. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az áldozat a hibás. Ha a részeg apa megkéseli az egyéves gyerekét, akkor is a gyerek a hibás, mert biztosan zavarta apucit a sírásával! Micsoda hálátlan kölykök!
2019. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!