Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális amit az Anyám csinál?

Ez normális amit az Anyám csinál?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és mindenbe beleszól. Hogy mit vacsorázhatok pl. Most is kimentem, hogy sütök magamnak krumplit a sütőben, mert azt kívánom, és lekiabál, hogy ott van a hűtőben az ananászom azt egyem.

Azt is megmondja mikor alhatok együtt a barátommal. Ha egyhuzamba 2x együtt aludtunk, akkor utána nem engedi 3xra is, mert szerinte az már túl sok, nem kell ennyit együtt lenni (hozzáteszem csak hétvégente találkozunk)..

Normális az ilyen?😔



2019. ápr. 4. 18:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

Normális. Nevelésnek hívják. Attól, hogy elmúltál 18, ő még az anyád marad.

18l

2019. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Ezek tök normális dolgok, ne hisztizz, az lenne a baj ha még érne, vagy ilyesmi
2019. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Verne*
2019. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
18 évest már hova neveljen? :D
2019. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek szerintem, csak nem értem, miért baj ha a baratommal alszok, mivel erre sose kapok tőle érdemben kielégítő választ..

És így is magamra főzöm, mindig elpakolok magam után, de lehet más anya is megmondja a gyerekének, hogy mit ehet a hűtőből, meg hogy mit vehet a saját megkeresett pénzéből🙂

2019. ápr. 4. 19:08
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, pl ha megvetetted vele az ananász és ott rohad mert te helyette más eszel akkor normális ha rád szól. Már a 7 éves gyerekem is tudja hogy kérhet kaját amit szeretne de akkor azt meg kell enni, nincs kidobás. Azt hogy hányszor alszol együtt a fiuddal simán megszabhatja ha az ő házában történik, lehet nincs kedve napokig kerülgetni a fiudat.
2019. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát az élelmiszereimet általában én veszem magamnak, abból főzök, az ananász is ilyen, meg fogom enni, csak nem vacsorára.😔

Általában a barátomnál szoktunk aludni hétvégente, mert nem szívesen jön hozzánk pont Anyum miatt, szóval nem is az van hogy "kerülgetnie" kellene (bár szerintem egy normális Anya inkább megismerné a lánya párját-vagyis én így tenném).

2019. ápr. 4. 19:13
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem miért hiszik sokan, hogy ha betöltik a 18-at akkor mindenki máshogy fog velük viselkedni, mint azelőtt.. :D

Az, hogy sokat nem lehetsz a barátoddal, az is érthető, még "gyerek" vagy

2019. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Majd ha neked lesz gyereked te is óvni fogod
2019. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%
Felőlem lepontozhatsz, de ez akkor is tinihiszti:D
2019. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!