Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek apukám mikor fog...

Szerintetek apukám mikor fog jelentkezni?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,mert apám alkoholista.

Olyanokat irogatott nekem ,hogy nem lesz neki holnap , ezért letiltottam, úgy fél óra múlva feloldottam.

Másnap nem jött érem suliba ,nem írt és nem is hívott.

Két rohadt hét telt el és nem jelentkezett ,szerintetek fog még ?



2019. ápr. 5. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudod, hogy él még?
2019. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rá a rendőröket.
2019. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Irtál neki és nem válaszolt?Szokott ilyesmit csinálni?
2019. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista.... Szólj egy felnőttnek, hogy ez van. intézkednek.
2019. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Anyának durvább dolgokat szokott írni.

Anyának nem vette fel a telefont ,de a anyu tesójának igen és még el.

Nem szeretnék csak úgy ráírni , mert nem akarok elmenni amellett ,hogy 2hétig nem keresett és nem is irt,az írásai mellett sem .

Ti voltatok hasonló helyzetben?

Nektek mikor jelentkezett?

2019. ápr. 5. 18:31
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
#18.31 Nem kellene ilyen büszkének lenned. Apukád nyilvánvalóan nagy bajban van, segítségre van szüksége. Elveszítette a feleségét, ami már önmagában borzasztó. Ha a lányát is elveszíti, esetleg tényleg úgy fogja érezni, hogy nem érdemes tovább folytatni. Jelentkezz te! Kérdezd meg, hogy van, és ha úgy látod, hogy próbál megszabadulni a függőségétől, akkor segíts neki!
2019. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Oké megpróbálom ,csak azt nem értem egy ember miért követi el ugyanazt a hibát.

Az első házassága is válással ért véget és az ott született két gyerekkel soha többet nem tartotta a kapcsolatot .

Nem értem miért teszi meg ugyanezt újra.

2019. ápr. 5. 18:58
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
#18.58 Hát ez nem túl bíztató. :-(
2019. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem hiszem, hogy jó kedvéből teszi ezeket. Azt tudnod kell, hogy az alkoholizmus egy betegség, akár tetszik, akár nem. Segítségre lenne szüksége, nem pedig arra, hogy figyelmenkívül hagyják.
2019. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Úgy látom, az eddig válaszolók nagy része sosem került ilyen helyzetbe. Az érzelmi zsarolás legalja, amikor a saját gyerekeddel műveled ezt, tapasztalatból mondom kérdező, ne engedd, hogy így irányítson, mert csak te sérülsz a végén!

Alkoholista szülő gyerekeként mondom azt, hogy néha igenis egy utolsó önző dögnek kell lenni és a saját életed előtérbe helyezni, különben megfulladsz. Szereted, ugyanakkor dühös is vagy rá, ami teljesen érthető, mégis: nem teheted helyette rendbe az életét, ezt sajnos el kell fogadni. Az pedig, hogy ha a saját gyereke helyett az italt választja, nem a te hibád.

2019. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!