Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Mennyire normàlis ha egy anya és lánya folyton szexuális cèlzatú vicceket használnak egymás között?

Lehet hogy azért zavar mert engem konzervatívabban neveltek, de néha tényleg kiakaszt ha hallgatom a főnökasszonyom és a lányát. Pl.a múltkor a lány késett a munkából, az anyja kérdezi hol volt, a lány meg azt mondta már régóta itt van csak a raktárban volt, a beszerző fiúval. Mire az anyja remélem ügyes voltál ahogy tanítottalak...Vagy egyszer a nyelvtanulásról beszélgettünk, mire a lány mondja hogy az ő pasijára is ráférne néhány nyelvlecke. Az anyja meg azt mondta, hogy küldd nyeltanfolyamra, még apádat is meggyőzheted mert neki se valami jó a nyelvtudása és ezen mindketten röhögnek...Sok hasonló eset volt, némelyiktől tényleg dobtam egy hátast. Szerintetek az ilyesmi normális vagy csak engem akaszt ki?

ápr. 7. 08:07  Privát üzenet  

A válaszok
Penryn nevű felhasználó válasza:

Szerintem ha kettesben beszélgetnek így az normális, ami viszont kicsit furcsa, hogy előtted teszik.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 7. 08:24 Privát üzenet

Nőknél is megvan az a szint, mint pl az útépítő melósoknál, férfiaknál, simán.

Pali létemre belőlem is kb ezt váltja ki, amikor egy nő így beszél. Munkahelyen vannak nagyon szép, értelmes nők, egyik napról a másikra elkezdenének így beszélni, hát nem tudom...talán ez a legjobb kiábrándító eszköz.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 7. 08:39 Privát üzenet
Elég laza vagyok, prűd főleg nem, de anya-lánya között IS ez nekem gáz....meg bnőimmel se viccelődnék igy.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 7. 09:00 Privát üzenet
Mas előtt furcsa, és illetlenség, de ha kettesben vannak, az ő dolguk.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 7. 12:17 Privát üzenet

Én vitatkozom azzal, hogy ez normális. És nem azért mondom, mert prűd lennék, barátnők, kolléganők között egyáltalán nem ütköznék meg a dolgon, de anya-lánya között igen!

Mert egy gyermek számára (akárhány éves is az a gyermek) a szülei "normálisan" egyfajta aszexuális lények. Természetesen tudja, hogy élnek/éltek szexuális életet, hogy ő maga is ebből jött létre, de nem akar tudni róla, pláne nem részletekbe menően. Általánosságban lehet (kell is) szexről beszélni a lányainkkal, de soha nem a SAJÁT szexualitásunkról, ez ugyanis egészségtelen pszichoszexuális fejlődéshez vezet. A gyermek számára a szülei szexuális élete tabu (így van kódolva az agyunk, elrejtjük a tudattalanba az ezzel kapcsolatos információkat). Itt valami félrecsúszhatott...

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 7. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti szoktatok meztelenül lenni? Menyire tabu nálatokotthon pl ( anyukátok, gyerekeitek, szülök rokonok ) előtt egymás teste, egymás elött meztelen lenni? Lakótárs, haver barát...
Miért takargatják magukat egymás előtt a családtagok?
Baj, ha ennyi idő után még nem ismerjük egymás szüleit?
Olyam problémám van hogy a 2 éves 4 honapos kislányom nem igazán beszél, csak anyit hogy:apa anya mama papa, meg minden szó első 2 betüét. Mindent megértet, és meg. Vigyem...
Hol tudnék olyan képet találni, ahol 2 anya egymás mellett tolja babakocsiban a gyermekét?
Nem lesz abból baj, ha anya egymás mellett tárolja a hypot és a vízkőoldót + a többi vegyszert, ráadásul a radiátor előtt?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!