Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normàlis ha egy anya...

Mennyire normàlis ha egy anya és lánya folyton szexuális cèlzatú vicceket használnak egymás között?

Figyelt kérdés
Lehet hogy azért zavar mert engem konzervatívabban neveltek, de néha tényleg kiakaszt ha hallgatom a főnökasszonyom és a lányát. Pl.a múltkor a lány késett a munkából, az anyja kérdezi hol volt, a lány meg azt mondta már régóta itt van csak a raktárban volt, a beszerző fiúval. Mire az anyja remélem ügyes voltál ahogy tanítottalak...Vagy egyszer a nyelvtanulásról beszélgettünk, mire a lány mondja hogy az ő pasijára is ráférne néhány nyelvlecke. Az anyja meg azt mondta, hogy küldd nyeltanfolyamra, még apádat is meggyőzheted mert neki se valami jó a nyelvtudása és ezen mindketten röhögnek...Sok hasonló eset volt, némelyiktől tényleg dobtam egy hátast. Szerintetek az ilyesmi normális vagy csak engem akaszt ki?
2019. ápr. 7. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha kettesben beszélgetnek így az normális, ami viszont kicsit furcsa, hogy előtted teszik.
2019. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Nőknél is megvan az a szint, mint pl az útépítő melósoknál, férfiaknál, simán.

Pali létemre belőlem is kb ezt váltja ki, amikor egy nő így beszél. Munkahelyen vannak nagyon szép, értelmes nők, egyik napról a másikra elkezdenének így beszélni, hát nem tudom...talán ez a legjobb kiábrándító eszköz.

2019. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Elég laza vagyok, prűd főleg nem, de anya-lánya között IS ez nekem gáz....meg bnőimmel se viccelődnék igy.
2019. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mas előtt furcsa, és illetlenség, de ha kettesben vannak, az ő dolguk.
2019. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Én vitatkozom azzal, hogy ez normális. És nem azért mondom, mert prűd lennék, barátnők, kolléganők között egyáltalán nem ütköznék meg a dolgon, de anya-lánya között igen!

Mert egy gyermek számára (akárhány éves is az a gyermek) a szülei "normálisan" egyfajta aszexuális lények. Természetesen tudja, hogy élnek/éltek szexuális életet, hogy ő maga is ebből jött létre, de nem akar tudni róla, pláne nem részletekbe menően. Általánosságban lehet (kell is) szexről beszélni a lányainkkal, de soha nem a SAJÁT szexualitásunkról, ez ugyanis egészségtelen pszichoszexuális fejlődéshez vezet. A gyermek számára a szülei szexuális élete tabu (így van kódolva az agyunk, elrejtjük a tudattalanba az ezzel kapcsolatos információkat). Itt valami félrecsúszhatott...

2019. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!