Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudtátok megemészteni...

Hogy tudtátok megemészteni hogy a lányotok felnőtt?

Figyelt kérdés

Annyira zavar hogy a felnőtt 18 éves lányomnak barátja lett, de egyszerűen nem tudok nem arra gondolni hogy épp azt csinálják fent a szobájába ha itt a srác Mindig is féltem ettől a helyzettől és tudom hogy én is csináltam/om az anyjával de ő más a kislányom és féltem, aggódom érte...

43F


2019. ápr. 7. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez az élet rendje. Ő is ugyanolyan felnőtt nő lett mint mindenki. A lányod marad, de ha nem rázós az helyre, eléred, hogy inkább semmit se mond el neked.
2019. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem cirkuszoltam érte, csak belül bánt a helyzet.
2019. ápr. 7. 09:26
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Miért mit csinálnak a szobába?


Álcázd véletlennek és győződj meg róla, nyiss rájuk.

2019. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért őrült nem vagyok hogy a saját lányomra rányissak.... Normális vagy?
2019. ápr. 7. 09:30
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Hidd el,sajnos ezt érzi a lányod, ha nem is mondod neki,akkor is.

Át kell magadban állítani az egészet, nehéz,de könnyebb lesz, ha elfogadod, hogy már felnőtt a kislányod.

2019. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
ez természetes. ezze mindenki így van. szép lassan el fog múlni azérzés.
2019. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Nehezen tudtam, pedig az anyja vagyok. Ő 19 volt akkor, és a párjának volt lakása, szóval még csak nem is nálunk történtek a dolgok.

Aztán valahogy szépen beleszoktunk, én könnyebben, férjem persze nehezebben, de ő is elfogadta (sokat tud nyomni a latban, ha a srác normális, értelmes, udvarias a szülőkkel is).

Ne aggódj, idővel megszokod:)

2019. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Ma mindent fel kell dolgozni, megemészteni... Mi lenne, ha élveznétek azt, ami éppen van, és kicsit kevesebb problémát csináltatok a semmiből?
2019. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól mert régen nem volt internet ahol ezt meglehetett kérdezni,régen is voltak az embereknek ilyen gondjai.Csak nem tudott róla senki
2019. ápr. 7. 09:58
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha a párját bemutatta és szimpatikus mi a gond?

Amúgy nyugi, többen is meghúznák ha lenne rá alkalmuk...

2019. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!