Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megértetni a...

Hogyan tudnám megértetni a lányommal hogy többet nem tudok/akarok tenni? 39. /f

Figyelt kérdés

Sajnos 14 évvel ezelőtt történt egy nővel egy "balesetem" mert sajnos teherbe ejtettem.

Sajnos mire mindketten eszméltünk már a nő terhes lett.

Én próbáltam abortuszra rá beszélni de sikertelenül. Utána megmondtam neki ,hogy oké akkor most megállapodunk egy összegbe amit minden hónapban megadok ami a gyerektartás lesz mert a gyereket nem tagadhatom meg de nem fogok részt venni a nevelésében. Nekem a nyugalmam többet ér.

Ebbe megállapodtunk rendben van. Mindig megkapja ezt az összeget de a lányom már féléve folyamatosan próbál engem elérni egyszer ki is csikart egy találkozást és az anyja is ott volt.

Próbáltam az ő nyelvén elmagyarázni a dolgokat de nem értette meg hogy nekem ez nem megy. Csak tegnap volt tőle 10 nem fogadott hívásom. Telefonszámcserét nem akarok mert nagyon sokan érnek el ezen a telefonon blokkolni a számot meg valamiért nincs szívem mert mégis a lányom de nem akarok vele foglalkozni. Az lenne a legjobb ha megértené de sajnos kicsi ehhez.

Van valami ötletek hogy értessem meg vele?

Szitkozódást hagyjuk mert senki sem szent. Meggyőzni arról pedig hogy rosszul teszem amit teszek nem lehet mert nekem ez egy megkönnyebbülés hogy tudtam nyugodtan aludni,nem zavart senki a napokban, nem üvöltött senki napközben meg hétvégén és ami a legfontosabb ,hogy szabadságom volt.


2019. ápr. 8. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/177 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen megértem az álláspontodat, de nagyon sajnálom a gyereket is.

Ez egy olyan helyzet, amiből nem jöhet ki senki jól.


Be kell állítanod magad a gyerek szemében egy szörnyetegnek, egy undorító féregnek, és nem fog keresni.

2019. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/177 anonim ***** válasza:
13%
Hány éves? Az is fontos szerintem.
2019. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/177 anonim ***** válasza:
92%

Márpedig ebben a helyzetben semmi mást nem tudsz tenni, csak határozottan megmondani neki, hogy nem akarsz részt venni az életében, ezért ne keressen. Ha továbbra is keres, változtass telefonszámot.


Írom mindezt úgy, hogy nagyon sajnálom a lányod, én is hasonló helyzetben voltam, de az én apám már meghalt. Szegény lányod addig fog reménykedni, míg élsz.

2019. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/177 anonim ***** válasza:
36%
Önző dög!
2019. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/177 anonim ***** válasza:
89%
2-es, ott van az első mondatban, hogy 14 évvel ezelőtt esett teherbe a nő, tehát 13 éves a lány. Olyan nehéz ezt kiszámolni?
2019. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/177 anonim ***** válasza:
72%

14 éves, ha nem tud az előző olvasni.

Idióta bagázs, szegény gyerek cipeli két felelőtlen majom tettét.

2019. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/177 anonim ***** válasza:
75%
Legyél férfi és mondd meg neki, ne ide írogass. Ha volt tököd őt megteremteni, akkor ehhez is legyen, ne itt nyafogj.
2019. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/177 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy, mert még gyerek. Máskor meg védekezel normálisan.
2019. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/177 anonim ***** válasza:
46%
Egy lelkisérülttel több a Földön + 1 ok, hogy azt mondjuk a ffiakban 0 a felelősségérzet.
2019. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/177 anonim ***** válasza:
41%

#5 Én hülye... Kösz, nem figyeltem.


De amúgy le lehetett volna normálisabban is ezt írni, de mindegy.


#6 Nem 14, hanem 13.

2019. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!