Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő megvárásolhatja...

Egy szülő megvárásolhatja pénzzel a gyerekei szeretetét?

Figyelt kérdés
Ez kiválthatja a gyerek szemében az elhanyagolást vagy rossz bánásmódot?
2019. ápr. 10. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Az enyémet bárki megveheti egy 911-es Porschéért és 2000EUR életjáradékét :D :D :D



(Humorérzéket feltételezve. Akinek nincs, az tenyerelhet a lepontozó gombra :D :D :D )

2019. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
Nem vásárolhatja meg egy szülő a gyerekei szeretetét. A gyerek nem azt értékeli, hogy: Anyu/Apu milyen kedves, hogy vett nekem ezt-azt több 100.000-ért, hanem azt, hogy pl. játszanak vele stb.
2019. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Sok szülő sajnos igy tesz a mai világban... aztán hoppon marad mikor nagyobb vagy felnőtt lesz a gyereke, hogy a világ kincse is kevés lenne, hogy megemelje neki seggét a gyerek. Segítséget meg javarész ilyenkor már nem is ismerik.... exemnél is így működött. Anyuci mindig minden szar de szo szerint mindent megvett, oda adott... 20évesen egy pohár vizet nem vitt be ha szépen megkérte az anyukája, nem is tartott sokáig a kapcsolatunk sem (cselédnek akart nézni, mert eddig mindent elé raktak, idegbeteg lett ha valaki nemet mondott neki)

Le lehet pontozni, de durva volt látni, és kiábrándító, mikor tört zúzott elborult az agya mert huszon x évesen észbe kaptak a szülei és nemet mondtak valamire. Persze már késő volt leszoktatni és nevelni.

2019. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
1-es, ez nem humorérzék kérdése, mert még poénnak is nagyon gyenge volt ;-)
2019. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg bizony! Ismerek ilyen szülőt és gyereket. A szülő minden drága sz@@rt megvesz a gyereknek, hogy ne kelljen vele foglalkoznia. A gyerek meg úgy nő fel, hogy neki semmi sem drága. Szerinte egy autóért 60 000 € nem sok. Szerinte egy fejhallgató 150 €-ért nem sok. Nem tudja értékelni a pénzt... és nem is akarja, hisz, mindent megkap. Ja, nem, szeretetet nem. Amikor az anyja meg akarná ölelni (nagyon ritkán), akkor a gyerek inkább elhúzódik.
2019. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem az apukámat, mégsem volt vele sosem igazi apa-lánya kapcsolat. Valószínűleg a gyerekkora miatt. Nem kérdezi meg hogy vagyok, nem sűrűn beszélgetünk, mégsem veszekszünk, csak nagyon ritkán. Ha kell, elvisz kocsival bárhova, de a szeretetét leginkább úgy mutatja ki, hogy pénzt ad, megvásárol ezt-azt. A szeretetet nem lehet megvásárolni. Nekem fura azt látni, ha másik családban olyan szoros a gyerek kapcsolata az apukával. (mindent megbeszélnek egymással, viccelődnek stb.) Ő úgy gondolja, hogy a pénzzel tudja kimutatni a szeretetét Felnőtt fejjel így látom.
2019. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!