Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elsütöttem egy rossz poént,...

Elsütöttem egy rossz poént, de most anya cseszeget, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja azzal viccelődtem, hogy terhes vagyok és totál elhitték. Azóta persze kimagyaráztam, de anyám egész nap magyarázza nekem, hogy mekkora undorító dolog csak összefeküdni mindenkivel (pedig csak poén volt) és hogy majd szorosabban fog fogni, mert a végén tényleg terhes leszek. Ne ijedjen meg senki, nincs senkim, nem is szokásom senkivel csak úgy azt csinálni szimplán poénkodtam.
2019. ápr. 12. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Te hoztad magadra a helyzetet, most egy darabig el kell viselned! Hagyd, hogy anyádról lemúljon a sokk és bizonyítsd, hogy nincs oka aggódni!
2019. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Akkor még nem vagy 18 éves gondolom.

Majd máskor tudod hogy mivel lehet viccelni és mivel nem .

2019. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Neked sincs humorérzéked. Jutubos átverésekből táplálkozol.
2019. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De, pont 18 vagyok
2019. ápr. 12. 21:54
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszett, szerintem ez egy nagyon jó poén volt.
2019. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Legközelebb menj haza egy barátnőddel,és játsszátok el hogy együtt vagytok!(az sem lenne rossz poén)
2019. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Éretlen liba.
2019. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
" de most anya cseszeget, mit csináljak?" - vigasztald meg, hogy a világon semmi köze a szexuális életedhez, és bizony ez így van már négy éve:)
2019. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú én tuti ezzel szivatnám a lányom, ha ilyen ugratással próbálkozna :D

Most még van pár évem.

2019. ápr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Minden csoda 3 napig tart. Majd abbahagyják. Amit te tehetsz, hogy az efféle pikírt beszólogatásokat totál ignorálod, semmit sem reagálsz rá. De tényleg semmit. Ha bármilyen látható érzelmet kivált belőled, hidd el, az emberi természet sajátossága, hogy annál inkább lovagolni fog mutter a dolgon. De ha már azt látja, hogy semennyire sem hoz ki a sodrodból ezzel, akkor előbb utóbb okafogyottság miatt abba fogja hagyni..
2019. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!