Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól jártam el, de mégis...

Jól jártam el, de mégis bűntudatot érzek?

Figyelt kérdés

Eladtam a lakásomat, melyben apám élt egyedül, (én nem a saját lakásomban éltem..) és vettem neki a pénz egy részéből egy vidéki házat (tőlem 200kmre, rokonai arra laknak). Apám kibírhatatlan, kezelhetetlen ember, mindenbe belemagyaráz, vele élni lehetetlen. De most valamiért mégis bűntudatot érzek, hogy vajon jó dolog lesz ez így..

De az nem jövőkép nekem, hogy 30 évig albérletben éljek, amíg ő a saját lakásomban élne.



2019. ápr. 14. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád NEM magatehetetlen, nagyon idős vagy folyamatos gondozásra szorul, akkor jól tetted!
2019. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy kis mentális betegsége van, de eltudja látni magát, meg neki is tetszik az ötlet.


Csak én mindenen rágódok :D

2019. ápr. 14. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, csináljunk problémát abból, ami nem probléma ugye? Valamivel kösd le magad inkább... :) Nem lesz hajléktalan, sem egyedül és neked is lesz lakásod. Ennyire ne unatkozz tényleg.
2019. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a kettővel fentebbi kiemelt kérdező?
2019. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bűntudatot érezned. Olyan ember mindig lesz, aki megszól. Ők foglalkozzanak a saját dolgukkal! A Te dolgod nem az ők dolguk. Ennyi.
2019. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Neki is tetszik az ötlet, mindenki jól járt, mi a baj akkor? Az az idegesítő típus lehetsz, aki mindig mindenért magát okolja, mert azt hiszi, hogy körülötte forog a világ.
2019. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os felnyitottad a szememet

(Nem a kérdező vagyok!!!) Mert egesz nap ragodtam valamin aminek nem is en vagyok sem az előidezője se felelőse sem a megoldója nem lehetek stb.Csak mert rohadtul énközpontúan neztem, mártír üzemmodban szomorkodtam. Szoval köszi ezt a "..mindenert magát okolja.." mondatot.

2020. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!