Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összeköltöztem a párommal,...

Összeköltöztem a párommal, vártam már erre, de mégis úgy érzem cserben hagytam az otthoniakat?

Figyelt kérdés
Sosem tettek erről említést, mondták hiányzom nekik, de ez az élet rendje. 24 éves vagyok. De mégis úgy érzem cserben hagytam őket... Pedig nincs rá különösebb okom, azóta egy vitám sem volt a szüleimmel sem és sokat látogatok haza. Szeretem őket, de már úgy érzem ideje volt a külön élésnek. Mégis itt ez a különös érzés...
2019. ápr. 15. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Mamahotel level 1000.
2019. ápr. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Nemed?

23 évesen megszületett a fiam, már férjnél voltam. Mondjuk lamentálni pont nem értem rá. Mi lenne, ha mostantól segítenéd őket?

2019. ápr. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Így legalább minden nap kufircúhattok. Nincs ott a mama aki rátok nyit, benyit egy tál teasüteménnyel.
2019. ápr. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Jo bunko valaszokat kaptal, de en megertelek.

Szerintem ez valahol termeszetes erzes, foleg egy olyan csaladban ahol nagy a kotodes. Szerintem semmi baj nincs ezzel, probalj ugy gondolni erre mint egy termeszetes folyamatra:)

Hiszen te is mondod, hogy latogatod oket gyakran, es igy legalabb nekik is tobb szabadidejuk lesz:)

2019. ápr. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Valamilyen szinten normális az érzés. De ahogy írod, ez az élet rendje. Szerintem ők is örülnek, hogy a saját lábadra álltál, komoly kapcsolatod van stb..

Ne érezd magad rosszul. Járj haza látogatóba, amikor tudsz + telefonon vagy wz interneten keresztül tudsz eletjelet adni nekik rendszeresen.

2019. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

MÁR MEGINT TE?? Nőjj fel, ez gáz. Egyedül fogsz maradni!

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2019. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura. Én nagyon jóban voltam/vagyok a szüleimmel, de mégis vágytam rá, hogy elköltözzek. És első perctől kezdve nagyon jól éreztem magam, és élveztem, hogy önálló vagyok. Sokkal kényelmesebb szerintem. Nyilván több a munka, feladat, de megéri, hiszen teljesen a magad ura vagy. Meg otthon úgyis gyerekként kezelnek valamilyen szinten, akkor is, ha már idősebb vagy.

Nem lehet, hogy az a baj, hogy a pároddal van gond? Nem olyan jó vele élni, nem ő az igazi?

2019. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"...úgy érzem cserben hagytam az otthoniakat?"


Ezt nem igazán tudom értelmezni! Hogyhogy cserben hagytad?

Az egész családod rokkant és te voltál az egyetlen keresőképes? Vagy naponta kellett mindenkit infúziózni és csak te értesz hozzá?


Nos, annak idején amikor én elköltöztem, többet voltam otthon, mint előtte! De tényleg!

Aztán kevesebbet, még kevesebbet, egyre kevesebbet, pedig nagyon szerettük egymást, de ez az élet rendje és meg fogod szokni! Talán neked nehezebben megy a leválás mint másoknak - ez nem tragédia - de az idő mindent megold.

Ha meg végképp nem megy, akkor hazamész tudomásul véve, hogy még nem találtad meg az igazit. Mert ha majd megtalálod, akkor magad is fogod tudni, hogy kivel szeretnél élni.

2019. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!