Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kell mondanom...

Szerintetek el kell mondanom anyámnak, hogy most éppen kivel ismerkedem, stb?

Figyelt kérdés
Anyám mindenről tudni akar, minden nap megkérdezi, hogy melyik pasival beszélek, mit írt, miért nem hív randizni meg hogy mit válaszoltam. Persze ezeket mindig véleményezi is pedig soha nem érdekel a véleménye. 21 vagyok és folyamatosan beleszól és szerinte mindenről be kéne számolnom mert ez a normális...nekem egyre kellemetlenebb néha már ezért se megyek inkább ismerkedni mert nem akarom az anyámat belevonni...

2019. ápr. 15. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez érdekes...mikor az édesanyámmal nem szerettem ilyeneket megosztani 17-18 éves voltam. :)

Ha nem érdekel a véleménye miért írtad ki a kérdést?

Nem is értem....

Szerintem ez normális ha az édesanyádat érdekli , próbálj kicsit felnőttként viselkedni , miért ne beszélhetnétek ilyen dolgokrol? (Feltéve ha jó a kapcsolat)

2019. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egy normális anya-lánya kapcsolat esetén nem "el kell mondani", hanem természetes, hogy az ember mindent megbeszél az anyjával. Én csak az ilyen tinglitangli egyéjszakás numerákat nem mondtam el, nehogy szegény anyukámat megüsse a guta :)
2019. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez attól függ hogy te el akarod e mondani vagy sem?

Te döntésed mit mondasz el neki, ha nem akarod akkor nem mondod el neki, ha akarod akkor pedig el mondod neki, nem érdemes sokat gondolkodni és törni magad ez miatt.

Nekem is ilyen az anyám, amit akarok azt meg osztok vele, amit nem azt pedig nem.

21F

2019. ápr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, téged is lrdekelne, ha anyukád állandóan pasizna. Akit szeretünk, az fontos és törődünk vele.
2019. ápr. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Megis mi a francnak kellene beszamolni a napod minden egyes percéről?

Anyad elegedjen meg a komoly kapcsolataiddal vagy talaljon magának mas hobbit.

2019. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyád kérdez, te meg azt és annyit mondasz el, ami neked megfelel.
2019. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem anyukád csak érdeklődik, mert szeret, félt, azt akarja, hogy boldog legyél stb. Annyit mondj el neki, amennyit még kényelmesnek érzel. Vagy mondd meg neki őszintén, hogy neked ez kínos. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát..


Az én sztorim:

Én 18 évesen jöttem össze az első párommal.. Anyukám annyit tudott, hogy van egy fiú akivel ismerkedek. Aztán a második randin pont ott találkoztunk, ahol anyukámmal voltunk. Anyu közölte, hogy akkor ő most lelép,meglesi a fiút. :D Persze minta”gyerekként” fogtam, odacibáltam a párom, és bemutattam őket egymásnak. Majd mikor hazaértem közölte anyu, hogyha gázosnak ítélte volna, nem enged el vele. Végül összejöttünk, 1 évre rá össze is költöztünk, azóta is együtt.

2019. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Soha nem erdekel? Ez eleg eros kijelentes. Felteszem meg o biztositja a tetot a fejed felett, a minimum az, hogy tiszteled! Gondolom az meg mindig erdekel, hogy el vagy tartva. Otthon elsz es ki vagy szolgalva, ez egyertelmuen kiderul az irasod alapjan. Maskulonben Anyudnak nem lenne feltuno, hogy egesz nap a telodat nyomkodod. Nem kotelezo meselned a dolgaidrol. Minek teszel egyaltalan emlitest az aktualis kiszemeltrol, ha tudod, hogy kesobb tobbet akar tudni?! Mond azt, hogy nincs senki most a lathataron es kesz. 21 evesen azert kezelhetned erettebben a helyzetet. Pl, szemelyesen megbeszeled vele, hogy teged ez zavar..nem pedig ide jossz es kihisztized magad...

En pl. mindig elmondtam ha ismerkedtem..a velemenyet is meghallgattam. Hogy miert? Mert az Anyam, aki mindig mellettem all. A pasi jon-megy, ha ugy alakul, de Anyu itt van mindig! Mellesleg az, hogy meghallgatom a velemenyet meg nem azt jelenti, hogy annak megfelelon cselekszem. En dontok.

2019. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Anyukad kontrollmanias. Nem csodalom, hogy eleged van belole.

21 eves felnott ember vagy. Nem vagy koteles beszamolni a randijaidrol anyukadnak.

Az mas kerdes, hogy akkor lesz normalis maganeleted, ha kulon koltozol anyukadtol. Torekedj erre mihamarabb, aztan majd nem tud beleszolni.

2019. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!