Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen szülőkről?

Figyelt kérdés
Azokról, akik az akár mindössze 1 éves kislányukat már szépségversenyre járatják, vagy egyéb hasonló dologba rángatják a gyerekeiket, ezzel elvéve a gyerekkorukat, aztán csodálkoznak, ha a gyerek már huszonéves korára lelkironcs lesz.
2019. ápr. 18. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül szeretném a gyerekvállalást IQ és EQ szinthez kötni. Kár, hogy csak egy noname senki vagyok, ha lenne elég hatalmam, már megtettem volna.
2019. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy nem alkalmas a gyereknevelésre, aki ilyen sz.rokra járatja a gyerekét. Már több ilyen műsort is láttam, és az esetek többségében nem is a gyerek kívánja ezt az egészet, hanem a "kedves" anyuka (aki általában elhízott és minden, csak nem vonzó, tehát példamutatás a köbön). Táncóra, énekóra, az ovis korú gyereknek kötelessége órákon keresztül egyhelyben ülni, amíg megcsinálják a haját stb. A gyerek érhetően ki van készülve, a szülő meg szentségel. Undorító.
2019. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak túlzásba esések, amiket nem dijjazok. Főleg ha azt látom, hogy egy hat éves ki van sminkelve és úgy van öltöztetve mint egy utca sarki lotyó! Ezek a gyerekek sokkal korábban felnőnek mint a többi és általában a serdülőkorban igencsak problémásak lesznek (depresszió, drog stb). Ezek a szülők, - általában anyukák- a saját be nem teljesedett álmaikat próbálják a gyerekeik által megvalósitani, illetve nagy vágyat éreznek a csillogás és a szereplés iránt.


Van néhány ismerősöm, akik a közösségi hálón inditották a gyereküket, ilyen baba szépségversenyen..Ez még talán az enyhébb kategória, de nekem már ez sem tetszik. Sőt! Egyáltalán nem teszem ki a gyerek képét a netre. Mégis minek? Majd ha felnő és elég érett lesz már, akkor majd ő szépen eldönti, hogy szeretne -e szerepelni a nagy közönség előtt vagy sem...

2019. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!