Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak, ha apam beserto...

Mit csinaljak, ha apam besertodik a semmin? 16/l

Figyelt kérdés

Van egy uj telkunk. Ugy volt, hogy ma ezt megcsinaljuk, kivagjuk a kisebb fakat, bokrokat, stb.

Na, ok kimentek, en addig feloltoztem es elmentem a mosdoba. Olyan 10 perccel kesobb ertem ki, de akkor is csak annyit csinaltak, hogy apam megmutatta tesomnak, hogy kellene kivagni, hogy a gyokere se maradjon a foldben.

Miutan kiertem megkerdeztem, hogy na, akkor en mit csinaljak? Erre azt mondta, hogy semmit, menjek aludni.

Es meg haromszor rakerdeztem, hogy na tenyleg mit csinaljak.

Ugyanezt mondta. En pedig bejottem, mondvan rendben van akkor.

Annyiszor eljatszottuk mar ezt. Kicsit kesobb megyek, megsertodik, egy hetig vagy tovabb nem szol hozzam vagy serteget. Majd egyeszer lehord mindennek, elmondja hogy milyen bugris vagyok mar megint, utana megbekel. Ami amugy annyit jelent, hogy akkor tobbet szol hozzam, sertegetni azt mindig szokott.

Csak most nem tudom, hogy mit csinaljak. O a felnott, neki kellene erettebbnek lennie, vagy rosszul gondolom? Miert kell mindig keresni valamit amiert haragudhat ram? Miert jo ez?

(Most direkt igyekeztem hamarabb kimenni, hogy ne legyen ez...hat nem sikerult.)


2019. ápr. 19. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tesóddal is ezt csinálja?
2019. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Érkezés ki időben, ennyi. Ahogy írtad ez sokszor előfordul veled, hogy a konnyebbik véget keresed a munkának, és késve érsz ki. Változtass a hozzáállásodon. 16 éves nagy marha létedre ennyit meganulhattal volna már. A Facebook persze megy szarás közben mi, amíg a többiek kint dolgoznak?
2019. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Tartok tőle, hogy semmi nem tudsz vele csinálni. Az én apám is ilyen volt, állandóan sértegetett, mószerolt valamiért, és úgy tudott hisztizni, mint egy dackorszakos óvódás. Most meg csodálkozik, hogy nem beszélek vele felnőttként.
2019. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Kimész, fogsz egy gerblyét vagy tesód megkérdezed, mit tudsz csinálni. Ne játszd a sértődöttet.
2019. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vele nem. Marmint vele is van, hogy csunyan beszel, de kozel sem annyira, mint velem. Es rajta nem keresi a hibakat folyamatosan.

Masik testverem mar elkoltozott, ot is utalta apam(feltesom es qz anyjat utalta igy ot is🤷) mindaddig, mig nem szuletett gyermeke.

O sem birta, pedig akkor meg finomabban is beszelt apam.

2019. ápr. 19. 14:59
 6/12 A kérdező kommentje:

En nem sertodtem meg, engem mar nem erdekel.

Van jobb dolgom is, ha mar annyira nem lat szivesen.

2019. ápr. 19. 15:01
 7/12 A kérdező kommentje:
De kimegyek meg egyszer megprobalok beszelni vele, aztan ha nem hat nem.
2019. ápr. 19. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem a semmin sértődött be, hanem azon, hogy megbeszéltetek valamit, te meg szrtál rá, kisunnyogtál 10 perccel később. Ez olyan, mintha el akarnád lógni a közös munkát.
2019. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as, erre felnőtt ember úgy reagál, hogy "Kislányom, rosszul esik, hogy nem tartottad magadat a megbeszélt időponthoz. Örülnék, ha máskor odafigyelnél." No de az, hogy nem szól semmit, elküldi a lányt, utána meg cirkuszol, már ne is haragudj, de ez egy kisgyerek szintje.
2019. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Na mi lett? Tudtál vele beszélni?
2019. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!