Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Az apukám azért kiabált velem mert két db cipőt kaptam a szülinapomra, miért kell ezért kikészíteni engem?

A nagymamámtól kaptam a cipőket a szülinapomra,és két cipőt kaptam,amikor az apám meglátta a másikat azt mondta azért balhézott velem mert én keverem a szart a családban.Hogy én mért mondom azt hogy nincs cipőm a nagymamámnak amikor én soha nem mondtam ilyet.Az apám kikészít idegileg haza nem vihetek új holnikat és nem vesz nekem csak férfias dolgokat.Idegileg ki vagyok készülve már a rokonaimtól a rokonaim meg rángatnak ide menyjek oda menyjek és addig piszkálnak amíg úgy nincs ahogy ők mondják,de ha úgy van ahogy ők mongyák,akkor meg az apám kiabál velem és veszekszik.Nem tudok nekik megfelelni sehogy sem elegem van ebből.Mit csináljak?

Keress kérdéseket hasonló témában: apám

ápr. 20. 17:56  Privát üzenet  

A válaszok
Anyud?

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 20. 18:01 Privát üzenet
Menjek, mondják. Érdekes, egyszer sikerült jól leirnod. Kamu?

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 20. 18:22 Privát üzenet

Én az ilyet nem nevezném apának.

A legjobb szándékkal tanácsolom, hogy mihelyett nagykorú leszel, lépj le ebből az őrültek házából.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 20. 18:24 Privát üzenet
Bírd ki, míg nagykorú nem leszel, utána ezerszeresen visszafizetheted nekik a kedvességüket.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 20. 18:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.Az anyukám meghalt ő öngyilkos lett melettük,nem birta ezt a sok veszekedést ami volt a családban.

# 5/7Időpont ápr. 20. 18:39 Privát üzenet
Két párat kaptál nem? Miért nem kérsz segítséget, hogy beszélni tudjál apukáddal?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 20. 19:21 Privát üzenet

Nem érdemled ezt a viselkedést! Kitartás és nagy ölelést küldök, egyszer minden rendben lesz.

Apukádnak valószínűleg nem veled van baja, csak te vagy hozzá a legközelebb, ezért rajtad tölti ki.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 20. 21:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Apámtól egy 2. osztályos tankönyvet kaptam a 18. szülinapomra. Mit akarhat ezzel üzenni?
Hogyan vegyem rá apáékat h szülinapomra kapjak egy új telefont?
Gáz ha nem kaptam szüleimtől semmit szülinapomra?
Szülinapomra kérhetem azt, hogy elmehessek fodrászhoz?
A barátomtól szülinapomra kaptam egy törpenyulat. Hogy mondjam el anyáméknak? 18/L
Hogy mondjam meg, hogy mellplasztikát szeretnék szülinapomra, ha nem akarom, hogy megint pszichiáterhez járassanak?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!