Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha egy gyerek így...

Normális, ha egy gyerek így lesz@arja az apját, akár milyen szülő is az?

Figyelt kérdés

18 éves a gyerek, az apja hétköznap hétfőtől péntekig dolgozik, autóval jár szóval nem iszik. De hétvégente általában péntek és szombat este is részeg.

Van hogy az apja zárás után is még ott van, nem bír haza menni, van hogy csak fekszik az asztalon. Fel szoktuk olyankor őt hívni hogy jöjjön el érte autóval vagy valami. Eleinte egy párszor el is jött érte, de már nem. Azt szokja mondai buliba mennek vagy nincs kedve elmenni érte, dobjuk ki valahová egy padra aztán majd hazajön ha kijózanodik.


Van hogy a gyerek meg a haverjai is kint vannak, ők nem szoknak annyira berúgni, de ha mennek haza és épp ott az apja ilyen állapotban, akkor sem viszi haza, azt mondja ő lezs@rja magasról, dobják ki valamelyik árokba.



2019. ápr. 20. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az apja felnőtt ember, ő döntött így, hogy árokban akar fetrengeni. Én megértem a gyereket, valószínűleg egy idő után nekem.l is elegem lenne belőle.
2019. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
86%

#1: +1

Kocsmárosnak véllek. Kérdezted már, miért iszik az apa?

2019. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek mit kellene tennie? Minden hétvégén otthon kellene, hogy üljön és várja a telefont, hogy az apukáját mikor dobják ki a kocsmából?

Bakker, néha én is úgy be tudok bombázni, hogy azt sem tudom merre van az arra, de még sosem jutott eszembe senkit megkérni, hogy ugyan szedjen már össze az éjszaka kellős közepén, mert sajnos nem bírok hazamenni!

Szépen lassan hazafáradok, ahogy tanultam. Nem vagyok alkoholista, nem is gyakran fordul velem elő ilyesmi. Egyszer kificamítottam útközben a lábamat. Úgy is hazamentem.

De fura kocsma az, ahol hagyják a vendéget eszméletlenségig inni. Nálunk a pultos csaj gond nélkül kirugdalja a csehóból azt, aki ránézésre jobb, ha nem iszik többet.

2019. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a gyerek dolga a részeg apját hazarángatni, nem csak fizikailag,de lelkileg is megterhelheti. már lehet szégyenli az apja viselkedését a haverjai előtt, meg már közömbös lett, mert látja, hogy nem változik semmi, minden hétvégén ugyan az van és nem aggódik már.
2019. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen normalis, az viszont cseppet sem az, hogy az apja egy kocsmatoltelek! Szoval kerdezo..ez nem jott ossze...
2019. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem haza az apámat a kocsmából gyerekként. Megaláz volt, és egy felnőtt se segített. Szedtem ki árokból is és kukák közül. 16 évesen leléptem egy ex katonával. Azóta úgy artistázik haza apám ahogy akar.

ja és akikkel iszik azóta se vitték haza.

2019. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a válaszolókkal. És igen, normális. Én sem vinném haza a rendszeresen részeg apámat. (Aki igen gyakran az, de annak legalább van annyi esze, hogy otthon ba$$zon be, aztán lefekszik. Bár szerencsére nekem nem kell vele együtt élnem.)
2019. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!