Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok! Ti megszoktatok...

Lányok! Ti megszoktatok mindent beszélni az anyukátokkal? Esetleg van olyan aki az anyukáját a barátnőjének tekinti?

Figyelt kérdés

Van olyan akinek az anyukája a legjobb vagy csak simán a barátnője és nincsenek titkaik egymás előtt? Szoktatok csajos programokat szervezni anyukátokkal pl. vásárlás, mozi stb.? Szoktatok vele beszélgetni a szerelemről, suliról, terveitekről, hobbitokról, filmekről stb?


Csak úgy érdekel, hogy van-e ilyen lány mert mostanában csak olyat látok aki összevissza hazudozik a szüleinek.



2019. ápr. 20. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos anyám baromira nem "vevő" rám :(

Ő olyan pozitív, extrovertált személyiség és engem kb hülyének néz, mert én nem olyan vagyok, és ha beszélek neki magamról, akkor nem érti, de azt érzem, hogy bosszantja az egész, amiket összehordok neki.

Persze szoktunk együtt boltba menni, meg voltunk már moziban is együtt, nyaralni, tehát programok szintjén, a felszínen minden oké, de nem a "barátnőm", mert nem ért meg engem és nem akar megérteni :(

2019. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal. Mindig megbeszéljük, hogy telt a másik napja, hétvégente szoktunk közös programot csinálni, ami általában vásárlás-nézelődés, karácsonyi vásár, városban mászkálás, színház. Havonta egyszer biztos csapunk egy csajos napot.

A legtöbb dolgomat megbeszélem vele, szerelem, suli, aktuális kedvenc film/sorozat/zene, ezeket mind megosztom vele, de mondanám, hogy nincs titkom előtte, titkom még a legjobb barátnőm előtt is van, és azt hiszem ez így van jól. Kell egy minimális magánszféra.

18/L

2019. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nem :( Pedig igényem lenne rá, de egyrészt semmi közös nincs bennünk anyukámmal, másrészt nem is ismer engem igazán. Mindig is túlféltett, és bár azóta felnőttem (22 vagyok), még mindig úgy kezel, mintha kisgyerek lennék. Hiába mondom neki, hogy ez rosszul esik, mindig kimagyarázza magát és csinálja tovább. Ja, és én is szoktam hazudni neki, nyilván nem mindenben és nem minden nap, de ha tudná, hogy ki vagyok valójában, akkor ítélkezne. Sajnos nagyon bigott környezetben nőtt fel, és ez még mindig meglátszik rajta.
2019. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Szinte mindent megbeszélek vele, de bebaszna, ha a barátnőm lenne. Szerintem nem egészséges a szülőket barátoknak tekinteni, ez a viszony hierarchikus, nem egyenrangú. Az én gyerekem sem lesz soha a barátnőm. 27/N
2019. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szoktam, de nem is igénylem ami lényeges azt szoktam megbeszélni vele.

Én úgy gondolom, ő az anyukám nem a barátnőm.Tisztelem ettől függetlenül, meg szeretem is.

Csak nem fogok az anyukámal a szerelmi életünkről, sem semmi ilyen mélyebb témáról beszélgetni. Nincs igényem erre.

2019. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Pedig nekem is lenne rá igényem, neki meg még inkább, sokszor mondja is, hogy mennyire jó lenne, ha olyan jó barátnős kapcsolatunk lenne, mint amilyen neki volt az anyukájával, de köztünk egyrészt sokkal nagyobb a generációs szakadék (majdnem dupla akkora, mint köztük volt), másrészt meg egyszerűen annyira más a személyiségünk, gondolkodásunk, hogy nem tudunk sokáig egymás társaságában lenni veszekedés nélkül...

Szeretjük egymást, de ez a mindent megbeszélünk egymással dolog, és barátnősködés nem működik. :(

Viszont hazudozni sem szoktam neki, bár egyébként sem vagyok már tini.

2019. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom akiknek nem olyan jó a kapcsolatuk az anyukájukkal, és jobbra vágynának. Én azért remélem idővel rendbe jön és olyan lesz amilyet akartok :)

Én azért viszonylag jóba vagyok vele, de mostanában elég sokszor van nézeteltérésünk és vitáink, de amúgy mindent megbeszélek vele, kivéve a szerelmet, ugyanis egy olyan fiúba zúgtam bele akit anya "rossz életűnek" tart azok alapján amit korábban meséltem róla, mert nem is ismeri a srácot. Szóval a szerelmi életem az az én magánügyem, de minden mást azért én is megszoktam beszélni anyával. De nem tartom a barátnőmnek énsem.

2019. ápr. 20. 23:38
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem szerencsére ilyen a kapcsolatom anyukámmal. Messze élünk egymástól, de bármi történik, a párom mellett ő az első, akit hívok és elmesélem neki. Tényleg mindent elmondhatok neki, ha a legnagyobb hülyeséget tenném, ő akkor is mellettem állna. Sajnos ritkán találkozunk (pár havonta), de akkor az egész hétvége csajos programokkal telik. :)
2019. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) szerencsére én mindent meg tudok beszélni anyukámmal a mai napig. Régen sem voltak titkaink egymás előtt. Hárman vagyunk testvérek, van egy nővérem és egy bátyám, de velem tud a legjobban mindent megbeszelni. Bármilyen témában, akár szexuális dolgokról is. Csajos programokat régebben míg otthon laktam shoppingolást csináltunk gyakran ketten, vagy hárman nővéremmel. Már külön élek, férjnél vagyok és van gyerekem, de a mai napig meg tudunk beszélni egymással mindent :)


27N

2019. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a kapcsolatom anyukámmal,vele együtt apukámmal is! DE ! NEM mindent mondok el nekik,nekem is vannak titkaim ..mint mindenkinek.

NEM csinálunk közös programot, hisz hiába élek itthon,velük elég sokat dolgozom,ha van szabad időm akkor a párommal vagyok,nekem nincs úgy időm bemenni városba stb..illetve anyumnak kedve sem lenne ilyenhez, egészségi állapota sem a legjobb

2019. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!