Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitcsinaljak ha anyummal...

Mitcsinaljak ha anyummal nagyon rossz a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Kb mindenen osszeveszunk. Ha haza jovok sulibol es nam tanulok az a baja (ezt megertem), de ha leulok tanulni akkor meg azt mondja, hogy nem segitek neki az itthoni munkaba, es hogy neki kell mindent csinalnia mikor hazaer melobol.a hetvegen,vagy esetleg hetkoznap megprobalok segiteni amibe tudok(mosogatas,takaritas) akkor azert csesz le,hogy nem jol csinalom. Ha lefekszek aludni,akkor is folyamatosan cseszeget,hogy en milyen szar vagyok,meg milyen semmirekello...hugommal is ugyan ezt csinalja.

Tudom,hogy nagyreszt bennem van a hiba,de megis mitcsinaljak?

Hogy tudek ezen valtoztatni?



2019. ápr. 27. 21:11
 1/5 DooDo ***** válasza:
100%
Én sem jövök ki anyukámmal. Már nem lakok a szüleimmel, de még ígyse. Ha találkozunk is, annyira felszínes beszélgetés megy, hogy már kínos. Amikor együtt laktunk, katasztrófa volt, 5 percnél többet nem tölthettünk el egymás társaságában. Nem tudom, hogy mi segíthetne, talán várj amíg elköltözöl. Én is arra vártam. Mondanám hogy ülj le vele megbeszélni, de én tanultam a saját esetemből, minden az én hibám volt, természetesen. :)
2019. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint 1-es, dettó, és nálunk is minden az én hibám volt. Én 100 km-re kerültem, de így sem javult a kapcsolat, már nem is fog (20 éve lakom már itt). Igényem sincs rá, hogy meglátogassam, évente ha kétszer megyek, mint akinek a fogát húzzák.

Ez van, Kérdező, majd elkerülsz otthonról. (Aztán az ilyen anya csodálkozik, ha nem nagyon nyitják rá az ajtót.)

2019. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat en is mar varom,hogy koltozhessek😏
2019. ápr. 28. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned van a hiba!

Ugyanezt csinálta végig velem. 12 éves voltam, amikor tesóim elmentek apámhoz. Én vele maradtam. Addig megoszlott a családtagokra a cseszegetés, aztán már csak én maradtam...

Most 21 vagyok, költözök nemsoká. Eddig se bírtam, de anyagilag csak most engedhettem meg.

Én idővel megtanultam elengedni a fülem mellett. Ez már-már annyira jól megy, hogy azt se hallottam már meg a végére, amikor csak általános dolgokról beszélt nekem. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Te attól alakíts ki egy napi rutint, hogy ettől-eddig tanulsz, iktass be magad egy kis házimunkát minden napra, vagy két napra, és nem törődj mit mond.

Bár tudom nehéz úgy tanulni, hogy közben a nyitott ajtó előtt áll és ócsárol, hogy nem segítesz semmiben...í

Kitartás, elköltözöl jobb lesz!!!

2019. ápr. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat
2019. ápr. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!