Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok, el kell...

Ti mit gondoltok, el kell (ene) mondani, ha már meg volt a első alkalom?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, én nem értem, sok ember annyira jó kapcsolatba van az anyukájával. Biztos anya is örülne, de én nem tudok rá úgy tekinteni, és soha nem is tudtam, mint ha a legjobb barátnőm lenne.

Sok embet ezt is megbeszéli vele, de én valahogy úgy érzem , hogy nem szükséges erről beszélnünk, nem tudok és nem is akarok vele bff lenni.

Ti mit gondoltok az anya-lánya kapcsolatról? És ezekről a dolgokról?



2019. máj. 4. 18:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Én annak örülnék, ha már előtte elmondaná a lányom, hogy mire készül, nem csak utána. Főleg azért örülnék, mert ez azt jelentené, hogy sikerült vele bizalmas kapcsolatot kialakítanom, amire szerintem minden anya vágyik.
2019. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igazad van, és sajnálom is anyukámat. De sajnos én nem tudok rá úgy tekinteni, mint egy legjobb barátnőre akárhogyis próbálkozik.
2019. máj. 4. 19:06
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Én elmondanám, de az én anyám általában csendben meghallgat, max 1-2 csendes mondatot reagál.

Az ő anyja (nagymamám) teljesen más, mellette szóhoz se jut az ember, mert neki mindenről véleménye van..

2019. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van egy anya nem barátnõ,hanem egy anya.Ezt már több pszichológus is elmondta.Viszont azt nem jelenti,hogy ne beszéljél az anyudnak az ügyeidrõl.En sem beszéltem meg az anyummal az ilyen dolgaimat,mert szégyeltem elõtte magamat.De ez attól is függ,hogy milyen neveltetést kap az ember.
2019. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
A bizalmas kapcsolat nem azt jelenti, hogy baratnőknek kell lennetek. Hidd el, ha bármi gond lenne, anyukád az, akihez fordulhatsz segítségért. Gondold át.
2019. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Én kb egy év után mondtam el, igaz anyám érzelmi téren egy faék
2019. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Erről azt gondolom, hogy az ilyen dolgok közlése attól függ, hogy mennyire bizalmas a viszony anya (apa) és lánya (fia) között.

F.

2019. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

Nekem jó a kapcsolatom anyukámmal, majdnem mindent elmondok neki és szoktunk beszélgetni, elmondani egymásnak a véleményünket.

Még nem történt meg az első alkalom, de nekem ez a szerelem/szex téma eléggé magánügy. Nem tudom miért, de annak ellenére, hogy igazi anya-lánya kapcsolatunk van anyukámmal, arról sem beszélek neki, ha bejön valaki. Az első alkalmat konkrétan nem mondanám el neki, főleg nem előtte. Ha egy idő után rákérdez, akkor nem hazudnék, de külön nem jelenteném be.

2019. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Nekem ugyan fiaim vannak, de nem vártam el, hogy beszámoljanak róla. Mindent megbeszéltünk időben, hogy felelősségteljes döntést tudjanak hozni, tudják, hogy bármilyen gondjuk van, bármikor jöhetnek hozzám (és jönnek is) de a szexuális életük nem tartozik rám. Én sem számolok be nekik arról, hogy mikor vagyok együtt az apjukkal. Szerintem a bizalom nem erről szól.
2019. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Anyuka vagyok, és nem érzem úgy h a lányom szexuális élete rám tartozna. A barátnőimét se ismerem apró részletességgel. Ez nem jelenti h bármiben ne segítenék, tanáccsal, dokival, stb, de a szex két emberre tartozik, és ez az aktusban részt vevoő két fél, nem a felek anyja/apja/barátja/barátbője.
2019. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!