Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan változtassak az anyukám...

Hogyan változtassak az anyukámmal kapcsolatos érzelmeimen?

Figyelt kérdés

Szeretnek a szüleim, de mégis hiányzik anyukám. Tudom ez furán hangzik. Az egyik tanárnőmben találtam meg ezt a hiánypótló szeretetet, egyszer átölelt és teljesen új érzés volt. De próbálom tartani a távolságot mert tudom, hogy nem szabad így éreznem más anyukája iránt. A sajátom iránt kéne. De nem megy. Sose ment igazán.

17/l


2019. máj. 5. 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Meddig tart míg odabújsz az anyukádhoz és kéred,hogy öleljen át?

Lehetséges,hogy az anyukád nem tudja mennyire vágysz a közelségére? Kamaszkorban vagy,ilyenkor minden szülőben megfordul,

vajon a gyerekem igényli?

vajon,nem tol el magától?

Nyugodtan kérdezd meg tőle indulás előtt:nem felejtett el valamit? Téged megölelni.

Beszélni kell,hogy megértsenek bennünket,mi is megértsük a másikat!

2019. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg szoktam ölelni, és ő is igényli, de magából az érzésből hiányzik valami. Pedig mindig nagyon durváb anyás voltam :S mégis így volt
2019. máj. 5. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek minden élethelyzetben különböző arcukat mutatják, többnyire azt, ami éppen odaillik. A tanárod sem fog jobb esetben veszekedni veled, ha szamárfüles lesz a füzeted vagy kiborítottad a teádat a táskádba, mert az az anyukád dolga. Ő úgymond egy kedves, kiegyensúlyozott énjét mutatja, ezért kívánhatod néha azt, hogy a te anyukád is legyen olyan, mint a tanárnőd. De ez természetes, és nem is nagyon tudsz változtatni rajta, amíg nem látod egy olyan élethelyzetben, amikor egy igazi, vérbeli anyuka lesz belőle.

Attól ne tarts, hogy más anyukájában látod az anyaideált, mert ezt a pedagógusok évekig tanulják kezelni, sőt, azonnal tudják, mi a teendő ilyenkor, elvégre ezért pedagógusok.

2019. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!