Anyàm mièrt ilyen?

Figyelt kérdés
Ellenzi a kapcsolatomat mert vidèkre költöztem Budapestről.Azt mondta venne lakàst,de csak akkor,ha Budapestre költöznèk a lakàsba,ès ne adjam ki.De ha nem költözök Budapestre nem tàmogat.Nem tàmogatja,hogy vidèken maradjak.Mert tèny,hogy nehezebben èlek,mint amikor otthon laktam,de otthon anyàm leette az èletemet.Latja hogy kevesebbet tudok költeni mert be kell osztani jobban,de ilyen az együttèlès.Ha haza költöznèk,segítene a kajában stb,elèggè ki van bukva hogy ezt az èletet vàlasztottam.De szerintem ha nem is ert egyet akkoris tàmogathatna.

2019. máj. 10. 12:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A pàrom sem kedveli,mert nem pènzes .Azt mondja nem ilyen èletet kèpzelt nekem.Ők jòl èlnek a pàrjàval,èn kicsit most nehezebben,dolgozom,de tèny,hogy nehezebb.
2019. máj. 10. 12:40
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi a probléma? Különköltöztél a pároddal, felnőtt vagy, önálló életet élsz, dolgozol. Miért is kellene támogatni téged? Tett egy ajánlatot neked, nem éltél vele. Ezentúl gondoskodj magadról!
2019. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a maga módján jót, sőt, a legjobbat akarja neked, de lehet ha egy kicsit szűklátókörü és nem látja, hogy neked igy a jobb. Na meg persze lehet ha zavarja a távolság. Megszokta, hogy ott vagy a közelben, most pedig ha valami történne, nehezebb a találkozás.
2019. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
"De szerintem ha nem is ert egyet akkoris tàmogathatna." Miért?
2019. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Figyelj! Miért akarsz már most úgy élni, olyan körülmények között, mint anyukád és a párja? Van köztetek gondolom 20-30 év korkülönbség, nem?

Ők is kezdték valahol. Szóval az igényeket lejjebb kell adni. Sok fiatal, aki leérettségizett, vagy elvégezte az egyetemet, azonnal új lakást/házat akar, jó fizetést, autót.... sajnos az iskolákban nem igazán tanítják meg, hogy kell felépíteni egy életet.

2019. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja ha nem azt teszem amit ō akar hogy a parom nèlkül költözzek majd abba a lakàsba kedves 2.akkor nem tàmogat.Hàny olyan van,aki èli az èletèt a szülő mègis segìti.A falu amùgy Pest megyèben van.
2019. máj. 10. 12:54
 7/20 A kérdező kommentje:
Màsokat is tàmogatnak,tudna tàmogatni ,pàromnak pl heti szinten ad pènzt az anyja,ès kerdezte is hogy engem mièrt nem tàmogat az anyàm.Ha azt teszem amit ő mond akkor tàmogat.
2019. máj. 10. 12:57
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta azt nem fogja tàmogatni,hogy falun lakjak,ès ùgy nem vesz lakast,hogy majd èn kiadom.
2019. máj. 10. 12:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Dolgozó ember vagy, aki a párjával él. Miért kellene anyádnak támogatnia?
2019. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell értened hogy nem kedveli a párod, van ilyen, nem te vagy az egyetlen ilyen körülmények között. Dolgozz, építsd fel az életed nélküle. A párod anyja se fogja pénzelni a párod örökké. Gondolom csak azért teszi, mert frissen költözött össze veled és nyilván neki a fia a közelében van és így támogatja őt egy darabig.


Az hogy anyád egy bizonyos színvonalon él, az az ő dolga. Oda teszi a pénzét ahova akarja. Mamám volt így kb 50 éve nagybátyámmal. Olyan nőt vett el aki csúnyán viselkedett mamámmal, nem szerette őt és megkérdezte a 18 éves fiát hogy mit akar. Nagybátyám a feleségét választotta. Annyiban segített neki hogy adott valamennyit a ház vásárláshoz és onnantól kezdve megszűnt mamám számára a fia, mert megbocsáthatatlan módon viselkedett mamámmal a felesége, de ő mégis az anyja szavát félredobva a rossz társat választotta.


Birkózz meg a gondolattal hogy útnak eresztett és innentől a magad ura vagy támogatás nélkül.

2019. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!