Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés
Szülő2 nevű felhasználó kérdése:

Ha van itt olyan személy véletlenül, akinek van egy, mondjuk 17 éves lánya. Kerdésem: Ezek mind hülyék ilyen idősen? ( nem volt még ennyi éves gyerekem, de most van)

máj. 10. 22:03  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Igen, mind hülyék. Az ilyen hülyék szülei egyből tökéletes negyvenesnek születnek, ezért nem tapasztalhatták.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/33Időpont máj. 10. 22:07 Privát üzenet
😂😂😂

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/33Időpont máj. 10. 22:10 Privát üzenet
Ez genetika jányom😂

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/33Időpont máj. 10. 22:13 Privát üzenet

Van és egyáltalán nem hülye. Szerintem teljesen normális nagyon is szeretni való tini. Tanul, barátai vannak.

Az akcióin néha jókat röhögök, és ha nem veszélyes hagyom is, hogy beverje kissé a fejét had tanuljon. Ez is az életkorral jár, én is csináltam egypár hülyeséget ennyi idősen.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/33Időpont máj. 10. 22:16 Privát üzenet
Nekem még nincs gyerekem, de emlékszem, hogy 17 évesen mind hülyék voltunk, az egész osztály. Ez teljesen normális dolog :D

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/33Időpont máj. 10. 22:21 Privát üzenet
Ő nem hülye, nála ez korosztálybeli sajátosság. Te viszont elég hülye vagy, hogy ezt nem tudod.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/33Időpont máj. 10. 22:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Felmérgelt, ennyi!

Nem anyuka vagyok... hanem az apja.

Szeretem azért, de most igenis hülye. Na mindegy, várom a válaszokat, hamár kiírtam. Legalább elszáll a haragom, amíg az okos hozzászólásokat olvasom. Aztán ha mindketten megnyugodtunk, majd leülünk dumálni.

# 7/33Időpont máj. 10. 22:26 Privát üzenet

Én most töltöttem be a 17-et, lány vagyok, 11.-es gimnazista, jeles bizonyítvánnyal. Sportolok, nyelveket tanulok, most érettségiztem angolból. Szociális vagyok, szeretek a barátaimmal lenni, ugyanakkor sosem bulizom vagy iszom. Nem igénylem, tökéletesen megvagyok anélkül is. Nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel is, szófogadó vagyok, bár néha természetesen vitázunk, de csak amennyit "kell". Bár nincs testvérem, így nem igazán kell alkalmazkodnom senkihez.

Én ezek mellett nem tartom magam hülyének, és a szüleim sem. De te nyugodtan eldontheted, mi a velemenyed.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/33Időpont máj. 10. 22:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon diplomatikus vagy!

# 9/33Időpont máj. 10. 22:36 Privát üzenet

Hat az utcso valaszolonak nem igazan van elete :D

En szoktam bulizni. Haverokkal lemenni nyaron balara 1 hetre stb... De nem gondolom hogy valaki attol lenne hulye hogy bulizik vagy iszik. En is jol tanulok a mellett hogy neha jarok bulikba is ahol iszok :D

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/33Időpont máj. 10. 22:52 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elvárják a megbocsájtást de változtatni nem akarnak-apám alkoholista nem dolgozik a környék aljával barátkozik és mindig én adok pénzt- de nekem elegem van ez a személy már nem...
Nincs véletlenül közöttetek andragógus (felnőttképzési szakértő) felsőfokú végzettséggel rendelkező személy?
Adásvételin véletlenül belekezdtem a jogi személy rész töltésébe odais odaírtam a nevem, de ugye nem javítgattuk, az baj az okmányirodának?
Van jelentősége annak, hogy egy általam látásból ismert személlyel már vagy háromszor is összefutottam teljesen véletlenül?
Az lenne a problémám, hogy van egy személy, akit véletlenül kitöröltem az ismerőseim közül. A Facebook nem engedi megint bejelölni, de követni tudom. Mit tegyek? (vagy esetleg,...
Viber alkalmazás eddig kiírta nekem, hogy ha írt valaki, az adott személy felületén. Így értem, hogy xy ír. És letöröltem az alkalmazást véletlenül, vissza telepítettem, de most...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!