Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha van itt olyan személy...

Szülő2 kérdése:

Ha van itt olyan személy véletlenül, akinek van egy, mondjuk 17 éves lánya. Kerdésem: Ezek mind hülyék ilyen idősen? ( nem volt még ennyi éves gyerekem, de most van)

Figyelt kérdés
2019. máj. 10. 22:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy fiatal korodban még nem csengette le az idő Toldy Mária: "Húszéves vagyok" c. slágerét, tehát ismerheted. Ha mégsem ismered, akkor hanglemezen valakinél bizonyára megtalálod. Játszd el magadnak. Másképp látod majd a 17 éves lányodat.

Persze, azért nagyon jó lenne tudni, hogy mit követett el a lányod, mert dacára annak, hogy itt mindenki a lányoddal szebeni megértésre buzdít, ő elkövethetett olyat, ami megváltoztatná az eddigi válaszolók véleményét is (beleértve az enyémet is).

2019. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Abban a pillanatban, amikor kiírtam ide azt a szót, hogy hülye, ennek a jelentése a következő volt: akaratos, túlerzékeny, túl cajosz, nagyonmegmondó, okoskodó, lenéző, flegma, stb, stb. Életkori sajátosság tulajdonképpen.

Művész félének készül egyemmeg, csak túltolta. Fiatal apuka vagyok még, nemcsak a koromat tekintve, hanem szellemileg is. Az értékrendemet tekintve a lehetöségek, amik elé kerülnek, kihasználandó jó, és kellő dolgok. Gondolok itt tanulmányokra, fejlesztő szakkörökre, vagy haverokra. Egyébként kitűnő tanuló. Vitánk inkább anyagi jellegű.

Valamiért eszembe jutott ez az oldal, gondoltam felteszek egy kérdést...

2019. máj. 10. 23:11
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen normális, lesz még ilyenebb is :)

A válaszok közül meg szelektálj.

2019. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

Hát, hogy hülye... ez tág fogalom. :D Igen, nevelt lányom van, pont ebből a korosztályból. Néha visszaszól az anyjának (én ilyenkor nem avatkozom bele, mert nem az én lányom), néha akaratos, néha ignorálja az anyja kéréseit, utasításait, sokszor lusta, trehány. De mindemellett jeles tanuló, nem bulikázik felelőtlenül, sőt, szinte sehogy sem, de ha ilyen alkalom adódik, arra engedélyt kér. Véd-és dacszövetségben van az öccsével, ami azt jelenti, hogy sokszor verik egymást, mint a fene, de ugyanakkor a másik pillanatban teljes mértékben kiállnak egymásért, és összebújva imádják egymást.

Ellenben ha én szépen kérem bármire, akkor zömmel mosolyogva, de elvégzi a rá rótt feladatot, és kevés alkalommal "cirmog". Szóval szertelen, na, de imádnivaló. :)

2019. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

Itt lehet nem a lánnyal van a problema.

Attól függően hogy mit is szeretne a pénzzel.

2019. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Hú! Akkor így pár óra elteltével új kérdéssé formálódott eredeti, eléggé fellángolásból íródott kérdésem, de nem fogom feltenni!

Nem fogom feltenni azt a kérdést , hogy ebből az anyagias, és más hozzá hasonló korú mindenföldijóval elátott nevezzük gyerekeknek, a bűvköréből mikor, vagy mi hatására fog kigyógyulni az enyém? Ne válaszoljatok! Ennyi nekem elég volt, megkaptam.

2019. máj. 10. 23:48
 17/33 A kérdező kommentje:

Egyébként a válaszadó jól összefoglalta.

-lehet

-attól, attól!

2019. máj. 10. 23:57
 18/33 anonim ***** válasza:
14%
Rossz kerdes.Nem hulye.Tinedzser.Ideje lenne atlatni a dolgokat,es belegondolni szulokent hogy neki sem konnyu most.Te talan nem voltal 17 eves? Te csodalatos voltal nem?Pelda gyerek.Na ezt ne
2019. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
43%

"Hat az utcso valaszolonak nem igazan van elete :D"


Én viszont úgy gondolom, hogy megérdemel -jelképesen- egy nagy csokor virágot!

2019. máj. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Mostani barátai anyagiasak és lányod is ilyené kezd válni? Az baj és mikor nővi ki ? Mihelyt egyetemre megy és új barátai lesznek vagy dolgozni kezd . akkor rájön hogy pénzért meg kell dolgozni .nem fán terem.
2019. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!