Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális hozzáállás a...

Ez normális hozzáállás a szülőktől?

Figyelt kérdés

Anya és apa azért nem engedett egy profilképet kitenni tesómnak, mert szájmaszk van rajta!!

Ami szerintem jól nézett ki..függönyhöz állt be, nappal szembe és elég jól meg volt komponálva.

Az indokukat, hogy miért ne azt csak 10perc után fejtették ki..addig ment a kiabálás, hogy nem teheti ki mert! Aztán kiderült azért mert félreérthető! Itt valami iszlámos dolgot gondoltak bele, hogy ezt a maszkos képet nem szabad kitenni, meg én torzítom el a tesómat, mert merem támogatni, hogy igen is tegye ki, mert jól néz ki rajta és még a fényviszonyok is jók rajta. Engem az bosszantott fel, hogy nem engednek szinte semmit..próbálnak irányítani engem is aki lassan 19 éves. És az indokok mindig ilyen hülyeségek. Aztán meg mikor apának megemlítem, hogy az nem ciki mikor fb-n azokat osztogatot, hogy oszd meg és nyerj pénzt?, oszd meg és ma milliomos leszel stb. Arra a válasz nem, de egy képet nem tehet ki. Lehet most tiszteletlen voltam, de nem szeretem ha valakit a saját képére formálnak és nem engedni magától kialakítani a világképét. Ami nekem is lassan, de kialakult. De hát akkor meg jön az, hogy én vagyok a hibás, minden az én hibám, ha nem tetszik el lehet menni. Amikor megmondom, hogy oké, akkor holnaptól nem láttok, de akkor onnantól soha! Aztán jön a hallgatás, meg visszatérés az előző témára. Igen, lehet írni mekkora tiszteletlen vagyok, de úgy érzem, nem lehet ennyire irányítás alá vonni egy embert..Ami nekik nem tetszik, az nekünk se tetszedjen.

A legjobb része..ha nem velünk veszekednek akkor 0-24-ben egymással.



2019. máj. 12. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Milyen az a szájmaszk?
2019. máj. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]



Egy ilyen sima ebayről rendelhető maszk

2019. máj. 12. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: Honnan tudták az szüleitek, hogy tesód ki akar rakni egy profilképet?


Mert ha magától odament, hogy nézzétek ezt mindjárt kirakom, de még nem raktam ki csak elmondom nektek előtte akkor az ő hibája szvsz.


Mellesleg szerintem is, hülyeség ebbe belemagyarázni az ISIS t, semmi gond nincs egy ilyen képpel.

2019. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már kirakta és utána anya odajött és megmutatta neki. A legrosszabb az volt, hogy az elején nem volt indok.. csak annyi, hogy nem szabad ilyet kitenni, meg ne legyél hülye! Aztán meg, hogy egy maszkra belemagyarázni ilyeneket.
2019. máj. 12. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem a problémát, mármint az irányítás részét. Most azért ilyen rosszak mert nem engednek feltenni egy képet? Amit mellesleg megértek, nem is az általuk mondott indok miatt, hanem azért mert valami elképesztő idétlenek és nevetségesek ezek a maszkok...számomra taszító. Hány éves a tesód? Ha kiskorú akkor az teljesen rendben van, hogy a szüleid figyelik, hogy mit pakolgat fel a netre, mert például hiába van valaki mondjuk 17 éves, ha közröhej tárgyává teszi magát (és most ezt nem a tesódra értettem, csak mondtam egy példát).
2019. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tesóm 15 éves. Soha nem tesz ki magáról képet. Meg helyesbíteni szeretnék, nem azért hogy nekem legyen igazam. Instagrammon proflképnek állította be, amit egyébként kinagyítani sem lehet. Egy sima fekete maszkja van. Azon a képen nem idétlen volt. Művészeti irányba szeretne mozdulni, így nem egy idétlen slefiről volt szó. Hanem tényleg egy normálisan beállított selfiről. Én csak azért nem éretttem mi bajuk ezzel, mert semmi rossz nincs ebben. Meg rögtön támadtak. És pont apa aki mint fent írtam, olyanokat oszt meg, amin az internet fele röhög..hogy ha megosztod tiéd lesz 1millió ft. Anya meg soha nem is használt internetet. És nagyából hasonlóan buta indokokkal próbálnak nekünk "tanácsot" adni. Ami abban merül ki, hogy azonnal kiabálnak.
2019. máj. 12. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát nemtudom. Belőlem ellenérzést váltanak ki ezek a maszkok, annyira nem értem, hogy mire jó, és nem azért mert az iszlámhoz vagy a terrorizmushoz kötöm. Az, hogy a szüleitek mit csinálnak a neten, nincs hozzá semmi közötök, nekk viszont igenis van ahhoz, hogy a kiskorú gyerekük miket rak fel magáról, amire sajnos nagyon sok szülő egyáltalán nem figyel. Valószínűleg nem akarják, hogy bárki beszólogasson a testvérednek a maszk miatt, ez olyan gonosz dolog? Az, hogy próbálnak tanácsot adni az nem egyenlő azzal, hogy irányítani akarnak titeket, vagy a világnézeteteket befolyásolni. Igazából amit most csinálsz, a leírtakból ítélve, az tini hiszti, nem több. Lépjetek túl rajta és kész, nem kell ilyen apróságnak feneket keríteni.
2019. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A tanács az ilyen hüyleségekben merül ki, mint, hogy a maszk iszlámokhoz köthető? Az ahogy mit raknak ki igen is van minimális közünk. Pl. apának többen is megjegyezték már, hogy nem érzed cikinek? Meg ez ránk vetítve se valami kellemes. Igaz ők is ezt láthatják ebben a dologban. De ez nem tini hiszti. Ha a saját megrögzöttségüket próbálják ránkeröltetni. Ne csináld ezt, mert ez a dolog ehhez köthető például. Amikor barátnőt akartam most 18 évesen, anya azt is meg akarta tiltani, mert ő nem akarja és pont.
2019. máj. 12. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Eltevedtek par orszaggal:) japan, korea, kina. Ott van ezeknek a maszkoknak nagy divatja es szeretnem megjegyezni hasznos funkcioja is. Ott az a fura, ha valaki ezeket nem hordja. A legszennyezettseg, betegsegek stb miatt.

[link]

Ezt ajanlom a szuleid figyelmebe !

2019. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!