Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy ne telepedjen...

Mit tegyek hogy ne telepedjen rám anyám?

Figyelt kérdés

Anyukám mióta beteg vagyok és leszázalékoltak elvette a bankkártyámat és nem ad egy fillért se hogy vehessek magamnak amit szeretnék néha egy pár kifli is jó lenne de mivel semmit nem ad az én pénzemből így nemtudok mit csinálni.

Nem szokott főzni csak ha jön a párja és az én pénzemből utazgat hozzá 150km re vonattal nem tudom mit csináljak gondolkodtam hogy elmegyek egy szociális otthonba ott legalább minden nap adnak meleg ételt és ha nem is jó annyira abban mégis jó lehet hogy lelki nyugalom van

Bármilyen Ötletet tanácsot elfogadok előre is köszönöm !



2019. máj. 14. 04:09
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy több ilyen piramis játékba van benne anyu az eggyik valamien skyway és erre költi még a pénzem valószínű
2019. máj. 14. 04:10
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Annyira beteg vagy, hogy nem tudod letiltatni azt a kártyát? Vagy visszavenni?
2019. máj. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
már többször kértem tőle hogy adja vissza mindig belefizettem a rezsibe ilyesmibe.De most hogy megtudtam mire költi a pénzem így jogosan kérném el tőle mivel az az én tulajdonom
2019. máj. 14. 06:27
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Bank ügyfélszolgálatát hívd fel de még jobb ha bemész személyesen. Ha pedig azt írnád hogy nem engednek ki a lakásból, akkor a hatóságokat hívd hogy nem engednek ki.
2019. máj. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! Kiengednek de pl szerettem volna változtatni az életemen úgy hogy elmegyek szállásos munkahelyre ami mellesleg jól is fizetne de nem engedi szóval ilyen szinten beleszól az életembe teljesen rámtelepszik és szerintem a pénz az oka azért nem enged mert akkor nem kapná meg a pénzt mikor kerestem 130 ezret 100 ezreket kért el és mindet elherdálta.
2019. máj. 14. 07:26
 6/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És F/N?
2019. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
20
2019. máj. 14. 07:48
 8/34 A kérdező kommentje:
Férfi csak hát kivagyok szolgáltatva a betegségem miatt
2019. máj. 14. 07:50
 9/34 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha dolgozni tudnál, akkor be is tudsz menni a bankba. A kártyát letiltható. Újat lehet csináltatni más PIN kóddal. Az anyukádnak járó rész (rezsi, stb.) átutalható, készpénzben átadható.
2019. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Sokan irjatok hogy 20 éves vagy,tiltsd le a kártyát,miért nem koltozol el...stb.En is ebben voltam évekig,amit esetleg megkerestem diák munkával is az anyamnal landolt,későbbi penzeim ugyan ugy,és en kis hülye naiv elis hittem hogy ez így jól van,meg belém is lett beszélve,felemlitve rendesen.Kialltam magamert 1 x az életben,aznap elis kellett koltozom üres kártyával pénz nélkül 19 évesen.
2019. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!