Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudjak tenni? Levegőt se...

Mit tudjak tenni? Levegőt se tudok venni 21/L

Figyelt kérdés

Az édesapám mindig egy csunya és nagyszájú ember volt. Az èletébe semmit nem csinált .

Velem is nagyon csunyán beszélt , az én szavam soha nem ért semmit még most is 5 évesnek gondol pedig idén férjhez megyek már és elhagyom őket . De a legrosszabb az hogy a párom is megaláznak sokszor nagyon sokszor pl a mulkor a párom csunyán beszélt velem és szová tettem picit hangosabban erre bejőtt és azt mondta hogy kinek kébzelem magam hogy jobb vagyok bárkinél is és hogy az Isten megb*ssz stb stb . Bármit mondtam mindig leintették vagy semmibe vették vagy megsem engedték hogy szoljak . A párom se a legjobb választás de elkell mennem innen .



2019. máj. 16. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
nehogy mar ferjhez menj egy ilyenhez! 21 evesen tonkre akarod tenni az eletedet?
2019. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rossztól a másik rosszhoz menekülsz? Miből gondolod, hogy az jobb lesz neked? Az a helyzet, felállás. Egyébként tényleg fogalmam sincs, mit kéne csinálnod. Most nekem beugrott valami, hogy kimehetnél pl külföldre esetleg; és akkor ott pl jobban tudnál keresni, és akkor nyugis helyen tudhatnál lakni; de egyébként hallottam én onnan olyat, hogy pl egy szobát tud kivenni, legalábbis kezdetben, aki oda kimegy; tehát pl van ház/lakás, ahol laknak mások, és a házukban az egyik szobájukat nem használják, és akkor azt lehet kivenni tőlük. De mondjuk jobb egyedül lenni, mint olyan helyen, ahol nem vesznek emberszámba se. Vagy nemtom, vesznek-e téged otthon emberszámba, de szerintem tényleg a párod is valszeg nem a legjobb választás; ezt jól írtad. Ja meg egyébként szóval , ha egy szobát veszel ki, akkor pl másokkal lennél együtt, de akik remélhetőleg jóarcok. Én nem mennék férjhez egy olyan személyhez, mint az apád. És teneked is azt hiszem, sikeresen pont egy olyat sikerült kifognod, mint az apád. De ilyen nem jó, hogy semmibe se néznek; hagyjad el mind a kettőt; nincs akár itthon, akár külföldön valami barátnőd, akivel össze tudnál költözni? Vagy pl csak amíg a saját lábadra nem tudsz állni, hogy pl még a szülei is befogadnának a házukba? Ne menekülj bele ebbe a házasságba, ha a párod is folyton megaláz, akkor ez neked így nem lesz jobb:S
2019. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, nehogy egy ilyenhez menj férjhez!!!
2019. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
*Szal meg egy életre hozzákötnéd magad egy olyan emberhez, mint az apád. Na de miért teszed ezt magaddal? Neked mi előnyöd származik abból? Miért nem olyasvalakivel jössz össze, akivel van kölcsönös szeretet és tisztelet? Hagyd el a mostani párod, bontsd fel az eljegyzést, és akkor legyél újra szabad (pasitlan), és akkor add meg magadnak az esélyt arra, hogy megtalálhasd valaki mással a boldogságot. Meg nemtom, mennyire szeretitek egymást a pároddal, működne-e ez hosszútávon ez a dolog. Vagy most akkor melyikőjük ment be kiabálni a szobába, hogy hogy képzeled, meg kinek képzeled magadat? Szóval a párod akkor jóarc? Mert ha már most vannak közöttetek összezördülések; és érződik, hogy ti amúgy igazából nem szeretitek egymást, akkor nem lesz ez a házasság feltétlenül jó. Olyannal szokás összeházasodni, akivel jól megvagytok, tudtok egymás mellett békében, boldogan élni.
2019. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most megmondom, hogy ha férjhez mész ehhez az emberhez, pár év múlva a kisgyerekeddel fogod visszakönyörögni magad apádékhoz mert megint megvert a férjed.
2019. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes észjárásod van neked.

Inkább egy barátnőddel kellene albérletbe menned.

2019. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ezt látta a párod, nem csoda, hogy vérszemet kapott és most már ő is így mer beszélni Veled. Hidd el, hogy nem a férjhez menés a megoldás. Albérletet kell keresni és dolgozni. Ha hozzámész egy ilyenhez vagy pár év múlva elválsz vagy egy életen át tűröd a rigolyáit. Megette már a fene, ha még a felesége sem vagy és így beszél. Én visszaküldeném melegebb éghajlatra!
2019. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
A kérdésedben ott a válasz is" A párom se a legjobb választás" Szereted? Mert ha nem és csak másoktól akarsz megszabadulni ennek az egésznek akkor semmi értelme nincs.
2019. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a párom ellőtt aláz meg az apám . És ő jött be és beszèlt ugy velem és a párom csak nézte.
2019. máj. 16. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Aki igy beszél a párjával az nem érdemli meg!
2019. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!