Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti hány évessen engedné...

Szülők ti hány évessen engednétek el a lányotokat egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés
A fejébe vette hogy nyáron teljessen egyedül szeretne menni nyaralni a Balatonra. 20 éves, tőlünk nem kér pénzt rá mert van egy kis megtakarítása, de még tanul szóval mi tartjuk el. Nem fura ez hogy egymaga akar nyaralni? Azt mondja hogy ki kell kapcsolódnia (mondjuk ezt elhiszem hiszen most érettségizik) de akkor is. Féltem hogy nehogy baja essen. Mit tegyek?
2019. máj. 19. 23:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
20 évesen felültem egy buszra és egy évig haza se jöttem Hollandiából
2019. máj. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
20 évesen felnőtt ember, nem kell az engedélyeteket kérnie semmiben, akkor sem, ha otthon lakik.
2019. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
En 18 évesen csak bejelentettem.
2019. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

"Féltem hogy nehogy baja essen."


Mi baja esne?

Végig bulizza, issza és szexeli a nyarat, ahogyan a kortársai.

A többi lány 20 éves korára, már legalább kétszer körbehányta a Balatont...

2019. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
99%
Én elengedném. Anno 15 évesen mentem el egyedül pár napra. Nem hánytam körbe semmit, és nem is szexeltem senkivel.
2019. máj. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
20 évesen már nem kellene engedélyt kérnie, felnőtt, nem tudod visszatartani. Kérd meg, hogy mindig elérhető legyen, ha rád tör a pánikroham, én így szoktam a gyerekeimmel. Akkor jelentkeznek, és megnyugszom.
2019. máj. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem bulizni akar és nem is barátokkal megy, hanem egyedül
2019. máj. 20. 01:07
 8/25 lencsefőzelék ***** válasza:
94%

Az évesen és a teljesen egy s. A hogy elé vesszőt kell tenni, mert új tagmondat jön utána.

Engem 15 és 16 éves koromban elengedtek a szüleim a Balatonra egy-egy hétre kempingezni a haverokkal. 16 évesen egyedül utaztam ki Németországba (igaz, ott egy családnál voltam, nem teljesen egyedül). Érettségi után (18 éves koromban) Görögországba mentünk a (volt) osztálytársakkal.

20 évesen miért ne mehetne oda, ahova akar, és azzal, akivel akar? Ha egyedül, akkor egyedül. Kikapcsolódásra pedig - kortól függetlenül - mindenkinek szüksége van.

2019. máj. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
16 evesen mentem szulok nelkul nyaralni eloszor... igaz parom szuleivel, tehat felugyelet alatt voltam de az meg is csak mas.
2019. máj. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
18 éves korától kezdve nem kell elengedni, hanem ha úgy gondolja, akkor megy.
2019. máj. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!