Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy a férjem fia többet is érez irántam mint barátság?

5 éve élünk együtt a férjemmel, a 18 éves fia hozzánk költözött kb. 1 éve. Sokszor úgyérzem flörtölni próbál vagy nem is tudom. Van ötletetek hogyan lehetne ezt finoman kezelni finoman?

Keress kérdéseket hasonló témákban: furcsa, nevelőszülő, gyerek, kapcsolat

máj. 20. 12:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Házi nyúlra nem lövünk. (Csak ha támad).

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont máj. 20. 13:08 Privát üzenet
Le kell hamar szerelni, viccesen lehetőleg. Egy hormontúltengéses fiúcska előtt ne öltözz lengén, legyen meg az öt lépés távolság. Nem lehet, hogy te érted félre?

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont máj. 20. 13:09 Privát üzenet
Finoman észre se vedd!

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont máj. 20. 13:11 Privát üzenet
Nem lehet hogy a viselkedéseddel, öltözködéseddel te adod alá a lovat?Mielőtt jó mérges leszel, gondold végig.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont máj. 20. 13:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Odafigyelek hogy ne legyek kihívó sehogysem előtte. Olyanokban nyilvánul meg a dolog hogy nagyon segítőkész, vagy nagyon sűrűn ajánlja fel hogy megmasszírozhat e. Vagy amikor meghitten beszélgetünk egyszerűen érzem felőle azt a "vibrálást".

# 5/17Időpont máj. 20. 13:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Illetve, inkább ő öltözik lengén előttem ha már valaki.

# 6/17Időpont máj. 20. 13:29 Privát üzenet

Önmagában az, hogy mint nő tetszel neki és vonzónak tart, teljesen természetes egy 18 éves fiú részéről egészen addig, amíg nem tesz lépéseket, hogy ebből a teljesen ártatlan és plátói elismerésből több is legyen. Egy fiú az édesanyját is elismerheti szép és vonzó nőként anélkül, hogy ebben bármi beteges lenne.

DE például a masszírozás már igenis sok, semmiképp nem engedném meg a helyedben. Sem semmilyen olyan megnyilvánulást, ami flörtként fogható fel. A legfinomabban úgy tudod ezt kezelni, hogy semmilyen módon nem viszonzod, nem bátorítod. Tehát nem kell megmasszírozni, köszönöm. Nem kell megmelegíteni a kezedet. Ha fürkészően hosszan nézne a szemedbe, nem engeded, elfordítod a fejedet, mégpedig nem zavarban, hanem határozottan és emelt fővel.

A kérdés, hogy vagy-e olyan magabiztos nő, hogy nincs szükséged a tetszésnyilvánításaira, és kibírod-e, hogy ne ezekből ne akarj még többet bezsebelni. Magadba kell nézned.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont máj. 20. 13:30 Privát üzenet
Én pl. ezeket a saját gyerekemtől is meg szoktam kapni, a vibrálást kivéve. Szóval, nem biztos hogy gáz ha elfogadod hogy mondjuk megmasszírozzon, de tisztázd vele a feltételeket.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont máj. 20. 13:36 Privát üzenet
Nem lehet, hogy csak simán kedves akar lenni (mégiscsak családtag lettél) de kicsit rosszul adja elő?

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont máj. 20. 13:39 Privát üzenet
Működnek a hormonjai.Majd ha lesz barátnője,változik a dolog.Viselkedj vele úgy, hogy ne nőként nézzen rád.Ha nem megy, akkor beszélj vele róla.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont máj. 20. 14:19 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit gondoltok, el kell (ene) mondani, ha már meg volt a első alkalom?
Lányok! Ti megszoktatok mindent beszélni az anyukátokkal? Esetleg van olyan aki az anyukáját a barátnőjének tekinti?
Hogyan tudnék helyetcserélni a barátommal egy hétre?
Szerintetek, ha egy anya és a gyermeke jó viszonyban vannak, akkor az anya tudja, hogy a gyereke szerelmes, akkor is, ha az nem mondja, esetleg le is tagadja?
Lányom barátait a diplomaosztóján ismertem meg, azelőtt a létezésükről se tudtunk?
19 éves lányom nem igazán olyan, mint a kortársai. Ez normális vagy valami probléma lehet a hátterében? Én tudok neki segíteni?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!