Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan fogadnátok...

Szülők! Ti hogyan fogadnátok ha megtudnátok, lányotok mások előtt meztelenkedik?

Figyelt kérdés
Egy baráti társaság tagjaként szaunázik és ruha nélkül használja a medencét. Magán ház, fiúk lányok vegyesen. Nem szex-pia-drog parti, csak lazulás suli után. A lány 16,a többiek is nagyjából hasonló korúak.

2019. máj. 22. 09:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
48%
Rájönnék hogy hülyét neveltem, aztán nem csodálkoznék, ha a net tele lenne a meztelen képeivel. Mert BIZTOSAN nem fényképezne senki meztelen lányokat abból a szent csoportból.
2019. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
40%
Kiakadnék! A lányom intim testrészei másra nem tartoznak! Ezt már az óvodások is tudják, hogy nem mutogatjuk meztelenül magunkat. Egy hormontúltengéses tinédzser társaságban pedig kizárt, hogy ne akarjanak többet! A fotókról, videókról már nem is beszélve, amivel durván visszaélhetnek. A szülő kötelessége ezeket átbeszélni és megtanítani, meddig mehet el és ez nem prűdség! Sajnos a mai gyerekek nem tisztelik a testüket, amit csak később, felnőtt fejjel bánnak meg rengeteg lelki sérülés árán.
2019. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
Oké ez igaz, de még ha véletlenül le is fényképezik, mit látnak? Vacog a foga a hideg zuhany alatt... Nem a lábát szétdobva pózol ja és pénzért! Még Merkelnek is van meztelen képe a neten, mégis államfő lett. Ez nem lehet kifogás.
2019. máj. 22. 09:19
 4/78 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg a perverz, beteg ember. Az én lányomat csak az bámulhatja, aki arra érdemes, vagyis a párja! Azért az nagy kamu, hogy egy 16 éves pucér lányban a fiúcskák csak a vacogó fürdőzőt látják... hagyjál már.
2019. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
58%
Rádöbbennék, hogy hiába 16 éves, az értelmi szintje egy négyévesé, főleg a magyarázkodás után.
2019. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, hogy miért csinálja ezt. Mire jó.

Magánháznál? Még ha egy wellness helyen lenne, ahol meztelenül kell használni a szaunát, oké. De ott is felöltöznek, amikor a medencébe mennek. Nem örülnék neki, hogy ilyen magamutogató. És azt sem értem, hogy egyáltalán hogyan merült fel ez az egész. Mert otthon oké, akinek van medencéje és nincs ott senki, használja meztelenül. De egy egész társaság? Én nem engedném többet ahhoz a házhoz.

2019. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
45%

"Lazulás suli után" - és mit kell ilyen módon kipihenni? A szorzótábla megtanulását???

Azt gondolnám, hogy a lányom h*lyébb és felelőtlenebb, mint hittem. Mivel már 16 éves, úgy ítélném meg, ha eddig nem tudtam normális gondolkodást belé nevelni, a hátralévő 2 évben már nem fog menni - nem akarnék most elkezdeni "keménykedni", de arra sarkallnám, hogy mihamarabb a saját lábára álljon, és ÖNÁLLÓAN élje úgy az életét, ahogy jónak látja.

2019. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
86%

A szaunazas valoban meztelenul az igazi.

Meglepodnek rajta, de ha mindenki meztelen volt, akkor ugyanannyi esellyel keszult mindenkirol kep.

Amugy, ha valaki kozzeteszi a FB-n, lanyommal kez a kezben mennek a rendorsegre buntetofeljelentest tenni.

Ha viszont mindenki kulturember modjara viselkedett, akkor meg miert akadnek ki?

2019. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
57%

Más is pucèrkodik, csak mèg nem derült ki.

16 èvesen teljesen normális dolog, hogy kezdi felfedezni saját, mások testèt.


Lehet itt kètsègbe esni, meg 3millió èv szoba fogságot adni, de felesleges.

A szexuális vèdekezès módszereit beszèljètek át, ès pont.

2019. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
86%
Szaunázni meztelenül kell, de egy lepedőt, vagy törölközőt illik magunk elé/alá tenni. A medencébe utána pucéran szoktak beugrani. Rendeltetésszerűen használja a szaunát, én is így szoktam. Közben nem szokás egymást bámulni, fotózni meg pláne nem, de a 16 évesek nem biztos, hogy betartják ezeket az alapvető dolgokat. Hogy mit szólnék? Semmit, ő érzi, hogy neki ez belefér, vagy nem.
2019. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!