Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel tudom meggyőzni anyut...

Mivel tudom meggyőzni anyut arról, hogy együtt aludhassak a fiú barátommal a nyáron? 16l

Figyelt kérdés

Nyáron ugye nincs koli, és a közös táncpróba nem megoldható, és muszáj lenne egymáshoz emiatt. Viszont olyan messze lakunk egymástól, hogy kb mihelyst odaér valamelyikünk a másikhoz, mehet is haza rögtön.

Anyának az az ellenérvek, hogy tuti csak meg akar khmm... Nos én biztos vagyok benne, hogy nem mivel ő meleg és barátja is van. De ezt ugye nem mondhatom anyunak mert nagyon homofób. Ha ezt tudná el is tiltana tőle.


Szerintetek mit mondjak neki, hogy belemenjen?


2019. máj. 25. 15:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Aludjon külön szobában. Ha más nem akkor cuccolj át anyádhoz és akkor meg van oldva.
2019. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
menjen ő hozzád és aludjatok külön. Ha rádlát anyud csak nem lesz ellenvetése.
2019. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
15%
Egy óvszerrel...
2019. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
25%
Nem, véletlenül se akarnak megdugni.. Mondjuk ne nézd hülyének anyádat, és ennyire átlátszót ne hazudj neki. Amúgy a fiúNÁL, és nem VELE akarnál "aludni"
2019. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lehetne meleg barátja? Nekem is van..

Kérdező..mi lenne, ha a fiú anyukája beszélne a te anyuddal? Megbeszélik, hogy külön szoba, meg amúgy is ők is otthon lesznek..

Én mindig ezt csináltam, ha ott akartam aludni egy havernál.

2019. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
külön szobával.vagy aludj anyukád szobájában
2019. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
16%
Az igazat.
2019. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
11%

"a fiú barátommal ... ő meleg és barátja is van"

Most akkor "a" barátod, vagy csak "egy" barátod?

2019. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként milyen táncpróba?

És hogyhogy az anyukád nem ismeri a barátodat? Mutasd be őket egyásnak minél előbb, hogy egyáltalán tudhassa az anyukád, hogy kiről van szó.

2019. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
13%
Ha meg tényleg együttalvásról beszélsz: amíg erről bárkit meg kell győznöd, addig ne csináld, mert addig még nem vagy hozzá elég felnőtt. Magához az élményhez sem - meg az esetleges (mindenféle) következményeihez sem.
2019. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!