Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha haza jövök akkor végigcsak...

Ha haza jövök akkor végigcsak dolgozzak?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszabb rendezvény a városban ahol tanulok ezért ott dolgoztam elég sokat. Sikerült sok megajánlott jegyet szereznem ezért a vizsgáimmal is jol haladok. Gondoltam hazajövök megnézni a családot és a barátaimat. Tegnap értem haza ettem valamit beszéltem 2 szót anyával mikor apám haza jött és mondta, hogy mennem kell neki segíteni egész héten a munkába mert akkor jobban fog haladni. Kezdtük azzal, hogy vasárnap délután dolgoznom kellett 23 óráig miután vasárnap hajnal 3-korvégeztem a rendezvényen. Ma megmondtam neki, hogy szívesen segítek de a barátaimmal is akarok majd találkozni és tanulnom is kell mivel pár tételt módossítanom kell, hogy jó legyen. Erre felháborodott, hogy nem csinálok soha semmit. A facebook minek van? Ott is lehet beszégetni a többiekkel MUNKA UTÁN. Ha itthon vagyok akkor legalább csináljak már valamit. Az a legnagyobb baja most apának szerintem, hogy túlvállalta magát. Már nem 30 éves hanem 50-re hajaz de ugyanazzal a lendülettel akarja csinálni egyszerre a kemény fizikai munkát és a szellemit mint 20 éve. Megmondom öszintén nem is szeretek apának dolgozni mert amennyire jó apa annyira borzalmas nagy igényű főnök különösen velem. Nekem soha nem volt büdös a munka de mindenek előtt most a tanulással kell foglalkoznom és szerenék egy kicsit a magánéletemmel is törődni.

2019. máj. 27. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne dolgozz. Mi a kérdés?
2019. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne menj haza, úgyis csak veszekedés lenne végig ezek alapján.
2019. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Athidalo megoldas h max 6 orat dolgozol neki a tobbi a te idod.

Igy jut es marad is

2019. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én emiatt ritkán járok haza!
2019. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Legalább ad érte pénzt, vagy ingyen dolgoztat?
2019. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Menj vissza és meg van oldva a dolog.
2019. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!