Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülö szeretete és törödés...

Egy szülö szeretete és törödése a gyereke iránt megtud valaha szünni?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyot csalódtak bennem nem rég. Általában dühösek, ha valami hülyeséget csinálok, de most még csak dühösek sem voltak és ez megijeszt.... Egy szülö szeretete megtud szünni a gyereke felé valaha? Nem akarom elveszíteni a szüleim, mert nagyon fontosak számomra.

2019. máj. 28. 19:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért, de nem magyar billentyüzetröl írok és bizonyos betüket nem tudok írni.
2019. máj. 28. 19:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ahhoz a gyereknek kb ölnie kell, vagy pedofilnak lennie
2019. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen, meg tud szűnni sajnos... Mint szülő írom ezt.

Nagyon szerettem a lányomat, mindig megtettem érte minden lehetségest. Segítettük, támogattuk, bármit szeretett volna. Mégis mindig keveselt minket, butának tartott, amiért nem beszélünk nyelveket, lenézte, hogy csak gyárban dolgozunk, pedig ebből járt iskolába, ebből fizettük az egyetemet, stb.

Aztán elköltözött, talált magának egy gazdag párt, aki étterembe hordja, ruhákat vesz neki. Most alig jár vissza, nem ír, nem hív minket. Nem vagyunk már fontosak számára, közömbös a dolgaink iránt, nem kérdez és nem akar tudni rólunk semmit. Nagyon fájt, amikor elment, sokszor sírtam, de lassan elmúlik. Már nem haragszom rá, csak tompa szomorúság, ha eszembe jut, azt veszem észre, hogy nem is hiányzik már, mert tudom, hogy nem változik meg ő sem és én sem. Egyszerűen mások vagyunk.

Remélem, hogy olyan élete lesz, amilyet szeretne.

2019. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván megtud,de ahhoz sok idő kell,nem csak egy egyszeri csalódás.Szerintem nálatok semmi ilyesmiről nincs szó nyugi.
2019. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Főleg ha sokadjára kell súlyosan csalódnia a gyerekében.
2019. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mit követtél el?
2019. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Sőt, olyan is van, hogy a szülő egyáltalán nem is szereti a gyerekét. Nemcsak azokra gondolok, akik kiteszik vagy megölik, mert azok a legnyilvánvalóbb esetek. Nagyon sok ember van, aki nem fogja fel, hogy a gyermeke egy másik ember, egy önálló személy, és valami kis cuki háziállatot lát benne, aki tök aranyosan totyog, csacsog és sormintát rajzol az oviban, amit lehet mutogatni büszkén. Csak aztán elkezd felcseperedni, kiderül, hogy bizony sem nem szupertehetséges, sem herkulesi bajnok, csak egy ember, egy hétköznapi ember... és akkor megutálják, kinézik otthonról, esetleg elkezdik agyba-főbe verni, hogy "megjavuljon", mint valami elromlott régi tévé, aminek a tetejére kell csapni, ha fut a kép. Ezek az emberek nem szeretik a gyereküket, csak magukat. Ha megkérdezed őket, döbbenettől tágra nyílt szemmel, megszakadó szívvel fogják ecsetelni, hogy dehogyis, hát nekik a GYERMEK, a CSALÁD... csak éppen azt nem fogják fel, hogy valójában nem a gyermeket szeretik, hanem azt az önigazolást, amit a gyerek nyújt nekik.
2019. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, mintha a szüleimről írtál volna!
2019. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig a sajátjaimról akartam.
2019. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg tud, de szerintem ne add fel a reményt, ha ennyire szereted őket, akkor ez nem hiszem hogy végleges lenne. Azt megkérdezhetem, hogy mi miatt csalódtak ekkorát?
2019. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!