Miért ilyen az anyukám?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

A szüleim elváltak már 2 éves koromban.

3 éves koromtól van velünk a nevelő apukám.

Én nem szeretem őt,mivel mindig csesztet.

Viszont anyukám szereti.

Csak sajnos őt jobban szereti,mint engem és mindig neki hisz akármi is van.

Ha kitakarítok itthon akkor nem hiszi el anyukám,mivel a nevelő apám azt mondja csak hazudok.

Meg ha esetleg 5-öst kaptam a suliban akkor azt mondja neki,hogy 1-est kaptam.

Meg nem lehetek itthon hétvégén soha,mert ketten akarnak lenni.

Mindig el kell mennem az apukámékhoz ahol utálnak szintén.

Nem eszek húst és anyukám mindig emiatt büntet meg.

Szóval,hogy elveszi a telefonom vagy azokat a ruhákat amiket szeretek például és suliba nem mehetek abban amiben szeretnék.

Egyik télen elvette anyu a csizmám és edzőcipőbe jártam a hóban meg a fagyban suliba.

Meg csak akkor kedves velem anyum,ha el kell menni boltba vagy a mamámnak a gyógyszerekért vagy esetleg temetőbe.



2019. jún. 1. 15:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
2 évet még ki kell bírnod, utána meg elköltözhetsz otthonról (persze csak ha keresel magadnak pénzt, vagy egyetemre mész, és ott kollégiumba laksz). Amúgy meg szerintem próbálj meg anyuddal beszélni erről a problémáról. Lehet hogy ő ezt észre se veszi, meg a szerelemtől biztos el van vakulva. Addig is kitartást!
2019. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát már beszéltem vele.

Az volt a válasza,hogy ez nem igaz és csak én látom rosszul.

Pedig nem,tényleg így van.

1 hónap és 17 leszek.

Szóval már nem sok.

2019. jún. 1. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Számtalan oka lehet, hogy miért ilyen. Pl. nem várt gyerek vagy, azért hisz a párjának mert fél hogy egyedül marad, rá van szorulva a pasi segítségére (anyag, lelki stb).

Hogy mit tudsz tenni? Beszélj anyuddal, kérd más rokon segítségét, kihívhatod a gyámügyet, tűrsz és lesz egy jó szakmád/diplomád és otthagyod őket.

2019. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eltűröm még ameddig lehet.

Leérettségizek és majd utána összeszedek annyit,hogy elmehessek.

Hát úgy tudom,hogy tervezett gyerek vagyok,mert anyukám elvetélt előttem még.

Csak tudni szerettem volna miért csinálhatja ezt.

2019. jún. 1. 15:37
 5/12 lilla64 ***** válasza:
Volt már ilyen,hogy az anyuka az új pasija miatt nem foglalkozott eleget a gyerekével és ezért úgy érezte háttérbe van szoritva.Próbáljátok meg együtt hármasban megbeszélni a dolgot.Lehet nem is olyan rossz a helyzet.Ha meg nem megy,még két évet kibirsz,aztán elköltözhetsz.
2019. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Próbáltunk beszélgetni már többször is,sajnos nem nagyon tudjuk ezt elrendezni.

Hát még pár évig itthon maradnék,mert érettségit akarok utána meg egyetemre menni.

2019. jún. 1. 15:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem alatt már mehetsz koliba is, és nem leszkötelező hazajárnod.

Én a helyedben egyetem alatt már vállalnék munkát, hogy le tudjak lépni valami olcsó albérletbe.

Addig meg kitartás, tudom, nehéz lehet.

2019. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bar ismernelek kozelebbrol,marmint ugy mint baratnok.Edesanyadat szajon csapnam.Milyen anya az akinek a f asz tobbet er mint a tulajdon gyermeke? Sujjedjen el szegyeneben.En elegetnem telen az osszes cipojet jarjon mezitlab vagy papucsba szakadjon meg a nyaka.Utolso fereg.Ez nem anya!!Valahogy bird ki ezt a 2 evet,18 leszel es a leheto leghamarabb keress munkat es koltozz el.Apadeknal mi a problema??? Miert nem szeretnek? Csak apaddal van problema? Vagy a tobbiekkel? Es aoad mit azol hozza hogy anyad ilyen nyomorult?
2019. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 grafno ***** válasza:
100%
Amíg fiatal vagy addig ezek vannak sajnos. Ez majdnem mindenkivel előfordul, sőt még szomorúbb dolgok is. Legközelebb ne takarits és várd meg amíg apu megcsinalja vagy csinálj videót ahogy takarítasz, esetleg hangfelvételt ha már nem hisznek neked. Ezzel csak azt érik el, hogy annyit fogsz rájuk nézni ahányszor a ükszüleidre.
2019. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitakarítasz, annak van látszata. Az osztályzataidat tudod igazolni, van írásos nyoma. Miért vette el a csizmádat?? :O
2019. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!