Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 30 évesen (és felnőttként)...

30 évesen (és felnőttként) mennyi időt töltötök a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 15:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én pontosan 0 perc/évet:)
2019. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet, mint anyukam szeretne, bar meg csak 29 leszek iden. Mikor szingli voltam, ha epp nem dolgozram hetvegen, hazautaztam a szuleimhez, ritkan volt mas programom. Miota komoly parkapcsolatban vagyok, a parommal sokat kirandulunk, igy haza kb. havi egyszer latogatok 1-2 napra, neha egy-egy delutanra anyukam utazik hozzam. Meg a kapcsolatom elott minden nap telefonaltunk, miota a parommal elek, heti 2szer beszelunk, szerintem ennyi idealis.
2019. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
91%
Szomszédok vagyunk a szüleimmel, így elég gyakran találkozunk...mielőtt megszületett a kislányom hetente 1 közös ebédet tartott az egész család azon kívül nemigen futottunk össze, mert mindenki dolgozik. Most majdnem minden nap, vigyáznak egy kicsit a picúrra :) szerencsére jó viszonyban vagyunk a szüleimmel.
2019. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap találkozom mert még náluk lakom.
2019. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
20 km-re lakom (én Bp-en, ők agglomerációban). Én kéthetente megyek Anyuékhoz. Olyankor ott vagyok több órát, ebédelünk, jót beszélgetünk, stb.
2019. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Átlag havi 2 órát.
2019. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Évi 2x találkozunk és heti 1x beszélünk. Ez nekem éppen elég, néha több is, mint sok. (nem jó a kapcsolatunk)
2019. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy városban lakunk, kb 10 perc kocsival. Szinte minden hétvégén meglátogatom őket most, hogy egyedül vagyok. 2-3 órát vagyok ott egy alkalommal. Hétközben néha beszélünk telefonon, többnyire ha valami esemény, intéznivaló stb.van. De sokszor eltelik úgy is a hét, hogy nem telefonálunk.
2019. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 60 km-re laknak, úgyhogy nem olyan sokat, mint amennyit szeretnék.

3 hetente megyünk hozzájuk a párommal és a kisfiammal, de olyankor ott töltjük az egész hétvégét, péntek késő délutántól vasárnap késő délutánig.


30N

2019. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
100%
Heti 1 telefon, évente 3 látogatás. Mindkettő időtartama attól függ, hogy meddig képes emberi hangnemben kommunikálni velem jóanyám. Bár miután többször előfordult, hogy pár óra ott tartózkodás után fogtam a pakkom és visszautaztam, kezd belejönni a normális kommunikációba. Néha olyan érzésem van, hogy úgy idomítom mint a kutyámat, bár őszintén szólva a kutya gyorsabban tanul.
2019. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!