Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit szólnátok, ha...

Anyukák! Mit szólnátok, ha megtudnátok a lányotok biszexuális?

Figyelt kérdés

2019. jún. 4. 10:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Semmit! Ez az ő dolga! Titokban azért reménykednék, hogy a férfiak mellett fog dönteni, és csak kíváncsi volt!
2019. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Bíznék benne, hogy a nagy Ő férfi lesz, mert örülnék pár unokának. De mérges vagy ilyesmi nem lennék, nem lenne se dráma se szakítás.
2019. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanúgy szeretném mint eddig.
2019. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
húgom valszeg az. anyámékat igazából hidegen hagyja, unokára tőle szerintem amúgy se számítanak
2019. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Persze mert az unoka fontosabb mint az hogy a gyereked boldog legyen. Önző szülők vagytok semmi több csak a ti boldogságotok a fontos számotokra. Anya vagyok. Egy fiam van. Meg csak két éves, de ha pl később kiderul hogy biszex vagy meleg, semmivel sem szeretném kevésbé. A lényeg hogy boldog legyen. Nem érdekel hogy a boldogságot egy másik férfi vagy nő mellett fogja megtalalni, a lényeg hogy boldog legyen.
2019. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 lilla64 ***** válasza:
85%
Semmit.Elfogadnám,és ugyanúgy szeretném mint eddig.Amin nem lehet változtatni azt el kell fogadjuk.
2019. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Okozna bennem egy nagy meglepettséget,de semmiképpen sem csalódást.Nem érdekelnek az unokák sem az,hogy a gyerekem fiúkat vagy lányokat vagy mindkettőt szereti.A lényeg,hogy boldog egészséges felnőtt legyen belőle.Ha persze lesznek unokák szeretettel fogom őket nevelni.
2019. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Elég sértő módon tetted fel a kérdést. Az apának ezek szerint nincs köze a dologhoz?
2019. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szeretem a lányomat, és utána is ugyanúgy szeretném, mint eddig.
2019. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Ha ő így boldog akkor áldásom rájuk. Az unoka dolog meg: sok hetero pár sem szeretne gyereket, ezt is elkell fogadni ha valaki nem szeretne. Ne azért vállaljon gyereket majd a gyerekem, hogy én tudjak unokázni, hanem azért mert ők szeretnének.
2019. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!