Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan, akit kitagadott...

Van itt olyan, akit kitagadott valamelyik szülője?

Figyelt kérdés

Mi volt az ok? Ti ezt hogyan éltétek meg és most hogy látjátok?

Írd meg a korodat és a nemedet is.


2019. jún. 10. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

12 éves koromban lépett le anyám , nem is foglalkozik velem azóta .

Apummal élek . 17L

2019. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Mai napig fáj. Legjobban azért, mert soha nem kaptam rá magyarázatot...azt mindig éreztem, hogy az öcsémet jobban szeretik, ezt is elfogadtam volna, csak az bánt, hogy az okát nem tudom, hogy én miért lettem kirekesztett.

Hiába kérdeztem őket...soha nem kaptam rá választ.


Igazából én úgy próbálom feldolgozni, hogy próbálok sikeres lenni egyedül is az életben. Van egy párom és egy kisfiam. Nekem ők jelentenek mindent.

Mindenféle segítség nélkül gyerek mellett letettem egy nyelvvizsgát és egy diplomát. Úgy, hogy újra kellett érettségiznem, mert régen nem voltam jó tanuló.

Én erre nagyon büszke vagyok. Mert a páromon kívül soha senki semmiben nem volt a segítségemre.

2019. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

25N


Tonkre tette a testvereim gyerekkorat, de az enyemet is (agressziv , pias, de legfontosabb, hogy ostoba ember).

Mivel nem hivom, nem vagyok kivancsi ra kitagadott a nem letezo oroksegbol, ami azert vicces, mert maximum adossag maradna...


Jol dontottem, es az anyja helyeben be se fogadtam volna, menjen az utcara az ilyen ember, akkor se valtozna meg, de a fagyi jobban vissza adta volna neki, mint hogy most szenved..

2019. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!