Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan válhatok olyan emberré,...

Hogyan válhatok olyan emberré, akinek semmi sem kínos?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy minden apró dolgon (pl. elég csak annyi hozzá, hogy megszólítanak az utcán) elpirulok, vagy elkezdek össze-vissza beszélni...

Vagy pl. ha családdal nézzük a tv-t és óvszerreklám megy. Hát ott legszívesebben elsüllyednék... :D Ilyenkor úgy csinálok, mintha nem figyelnék oda. (Haverok előtt ezt szinte semennyire sem érzem kínosnak, csak a családom előtt.)

Vagy ha a filmben szexjelenet megy, attól is falra tudnék menni... egyszerűen fantasztikus a családdal nézni az 5-10 perces szexjelenetet...

nektek nincs ilyesmi gondotok?

Mit tehetnék annak érdekében, hogy ez számomra ne legyen kínos??



2019. jún. 11. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlással, sok sok gyakorlással. A dolog lényege, hogy sz@rjál bele az egésznek a közepébe.
2019. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd Mészáros Lőrincet.
2019. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnősz. Ezek nekem is kínosak voltak kamaszként. Majd hozzáedződsz. :D
2019. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 neki valami különleges képessége lehet
2019. jún. 11. 21:32
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 próbáltam, egy ideig működik, aztán elkap belül egy rossz érzés és kezdődik...
2019. jún. 11. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom szuz vagy. Addig nekem is kinos volt... Utana meg még jokat is vicceldunk rajta. Nem kinos dolgok ezek, csak meg talan tul fiatal vagy. Addig egeszseges...
2019. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!