Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Illene rezsit fizetni apámnak?

Illene rezsit fizetni apámnak?

Figyelt kérdés
Apám nyugdíjas, ketten élünk egy háztartásban. Én dolgozom 24 éves vagyok, de apám még sose kért rá hogy szálljak be a rezsibe, pedig elég alacsony a nyugdíja. Ő főz, takarít amennyire bírja, de úgy érzem nekem is valahogy segíteni kéne neki. Viszont úgy kevesebb lesz a pénzem. Mit tegyek?
2019. jún. 12. 11:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%
Az a nevetséges, hogy életerős fiatal ember vagy, de alap hogy eltartatod magad (nehogy kevesebb legyen a pénzed) meg alap hogy az öreggel kiszolgáltatod magad. Szánalmas hogy ilyen elba.szott generáció a mostani.. degeneráció.. Alap dolgok nem esnek le nekik maguktól.
2019. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt hiszed a kenyér a pulton terem, a tej meg a hűtőben. De fog neked örülni a leendő barátnőd...már ha lesz.
2019. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont úgy kevesebb lesz a pénzem." Na ne b.sszál már ki velem. Apád felnevelt, mindent a segged alá tett és tesz, eltart most is, és akkor még azon rinyálsz, hogy nem lesz annyi pénzed, ha egy kicsit be kellene neki segíteni? Tudod, majd ha Ő már nem lesz, még annyi pénzed sem lesz, és nem lesz aki megcsináljon helyetted mindent.
2019. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!