Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadnátok, ha a...

Hogyan fogadnátok, ha a gyereketek nem akarna párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem csalódások miatt.

2019. jún. 13. 16:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Felnőttként.
2019. jún. 13. 16:17
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Az ő élete, az ő dolga. Feltételezem, hogy felnőtt fejjel felfogja, hogy egyszer a szülei is meghalnak, és akkor magányosan, egyedül fogja leélni az életét. De ha így akar élni, akkor nincs jogom beleszólni.
2019. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Attól még barátai lehetnek
2019. jún. 13. 16:27
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Elfogadnám éa támogatnám. Legalább biztos nem fásulna bele egy tönkrement házasságba, vagy egy válásba.
2019. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg nem vágyik rá, akkor szíve joga. Egyáltalán nem értek azzal egyet, hogy aki egyedülálló, az egyben kötelezően magányos is.

Ha viszont belül vágyna rá, de nem merné kitenni magát a kudarcoknak, csalódásnak, akkor arra biztatnám, hogy keressen fel egy szakembert és foglalkozzon a kötődési problémáival.

2019. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem csak az abszolút elfogadás a nyerő máskülönben csak diszkomfort érzések keletkeznek de a valóság tényén nem változtatna. Én is ilyen vagyok nem látom értelmét meg problémás dolog sok idő és energia de valaki biztos értékeli. De különben egy ázsiai cselédlányt elfogadnék de egy kapcsolatért nem törném magam nem az én világom.De ha elfogadják ha nem ez van !
2019. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyunk egyformák.


Nálunk a családban több ilyen van.

Van hobbi,ami kitölti az életüket.


Na meg csak magára számíthat az ember,sokkal erősebbek az ilyen emberek,mert egyedül is megoldanak mindent az életben.

2019. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem okos döntés, amivel rengeteg fejfájástól kíméli meg magát.

Nem kell alkalmazkodni más rigolyáihoz, nem kell mással hitelt vállalni ami aztán megköt, nem kell lemondani a hobbikról csak azért, mert a másik nem nézi jó szemmel a ráfordított időt és pénzt, a szabadidődet teljes egészében magadra fordíthatod, nem kell mindig ugyanazzal az emberrel lefeküdnöd akkor is ha megromlott a kapcsolat de 3 hiteletek van, változatos szexpartnerek akik utána hazamennek, te meg alhatsz/gépezhetsz/csinálsz-amit-akarsz, nem féltékenykedik senki az ismerőseidre és barátaidra, nem nyaggatnak a gyerektémával, a házadat úgy rendezed be és alakítod ahogy akarod, szabadon mehetsz a barátaiddal mindenfelé, stb.stb.stb.

2019. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, te mit szedsz? Vagy csak a kánikula ment az agyadra?
2019. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Teljes mértékben megérteném, az ő élete. Annyi, hogy abban azért segíteném/támogatnám, hogy (ha esetleg még mindig itthon lakik), akkor önállósodjon, repüljön ki a szülői házból, és ízlelje meg az önállóságot. Aztán élje az életét úgy, ahogy neki jó.
2019. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!