Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit akar tőlem ez a vérszívó...

Mit akar tőlem ez a vérszívó némber? Állandóan megjegyzi hogy milyen kövér vagyok!

Figyelt kérdés
Minek mondogassa, mikor én is tudom? Elhíztam, és akkor most mi van? Gyógyszereket szedek depresszióra, nagyon jól tudja! Könnyebb a szívének ha lekövérez! Nem értem mi köze hozzá, úgysem megyek férjhez! Nem akarok senkinek se tetszeni! Hogy koptassam le magamról ezt a sátáni asszonyt?
2019. jún. 15. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Költözz el.
2019. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
A satani asszony az anyad? :D koltozz el a szuloi hazbol mihamarabb.
2019. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet aggódik erted ? Ez meg sem fordult a fejedben ?
2019. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, még mindig nagyon féltékeny rám! Nem is idegeskedek inkább, felesleges. Egész életemben féltékeny volt rám, csúnyán öltöztetett iskolába is, úgy mit egy negyven évest. A hajamat is direkt fiúsra vágta le, olyan égés volt hogy arra nincs szó! Nem fut ki a szeme, hogy a saját lányára féltékeny. Pedig már abba hagyhatná! Hatvanhárom évesen még mindig velem foglalkozik. Pedig nem járok sehova, el vagyok rejtőzve, mégis annyira irigykedik rám. Egy sátáni ivadék, oszt még ő Jehovistának tartsa magát, igen undorító szörnyeteg.
2019. jún. 15. 19:18
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha teheted költözz el!
2019. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem, ez egy kitalált történet. Elég abszurd, hogy egy gyógyszertől eldeformálódott, írni-beszélni sem tudó "hölgyre" valaki "féltékeny" legyen... "mondogassa"
2019. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
...és Te mit akarsz tőlünk? Miben tudunk segíteni?
2019. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Na, most kipanaszkodtad magad :)

Nem a gyógyszerektől hízol, hanem a kajától, amit megeszel. A gyógyszerek csak étvágyat csinálnak, mert felborítják az agy éhségérzet központját.

2019. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Te tényleg valmilyen kezelésre szorulsz. Elsősorban valami emberségre.
2019. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
# 6- Szerintem te vagy deformálódott, én tökéletesen szép vagyok! És igenis féltékeny rám gyerek korom óta. Mindig azt mondogatta hogy ő szebb volt nálam, amit erősen kétlek! Mindegy, nem is érdekel, ki nem állhatom. Te meg idefigyelj hatoska, tudok írni helyesen, lehet hogy találtál egy hibás szót, de mindegy, úgyis csak egy selejt senki vagy! Nem lennék rá kíváncsi hogy te hogy nézel ki! Nem szeretnék hányingert kapni!
2019. jún. 15. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!