Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire lenne furcsább...

Mennyire lenne furcsább egyszülős (édesanyás) lányként azzal szembesülni és azt feldolgozni hogy (. )?

Figyelt kérdés

... nincs is a szó értelmében vett apja, hanem egy "nő" akiről nem feltételeznéd hogy más van a lábai között, csinált az anyukának gyereket?

Előveszel egy nőt. Hozzáképzeled hogy farka van. Ő nemzett egy lányt egy másik nőnek de nem volt aktív szereplő a nevelésben. Sem az apa sem a férfi kifejezésnek nincsen szerepe az említett szituációban.



2019. jún. 17. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Hát furcsának furcsa lenne.

Elég abszurd és elég kevés rá az esély.

Külön poén lenne ha a gyerek ismerné az apukát és azt hinné hogy igazi nő, erre megtudná h transzfesztita.

2019. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tehát át nem operált transgender az apa?
2019. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semale az apa?? Töke volt a mennyasszonynak?
2019. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Senki ne írjon ha nem ért valamit. Nem válaszolok kérdésekre. Nem reagálok vissza más reakciókra. A válaszolók kapnak egyedül figyelmet.
2019. jún. 17. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
ha nem neveli, akkor nem mindegy? a gyereknek csak egy anyja van, ennyi, senki más, akire számítani lehet, vagy sűrűn emlegetni kéne
2019. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehéz lehet feldolgozni magát a tényt, hogy egy "nő" csinált anyukádnak. De én nem rágódnék ezen, mert Te egy szülős vagy. Anyud felnevelt, ott volt amikor beteg voltál, iskoláztatott, eltartott. Nem agyalnék ezen a több évtizeden sztorin, hogy kicsinált.
2019. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem egy rémálom.
2019. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt már!
2019. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, elnéztem!
2019. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiemeltette a kérdést, miután majdnem az összes választ töröltette. Én még most sem értem, mit akart kérdezni.
2019. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!