Jogosan mondjak ezt?

Figyelt kérdés

Párommal több mint két éve együtt vagyunk. Anyám eleinte nagyon bírta. Aztán kb. egy éve lett egy kaocsolata, és a párja egy 5 percre találkozott eddig a párommal, és ennyi idő alatt azt a következést vonta le, hogy a párom nem szeret engem, hazudik, ismeri a fajtáját, stb.

Elegem van, hogy egy éve már ezt kell hallgatnom tőlük.

Soha nem kérdezikmeg hogy en jól erzem e magam, boldog vagyok e, de ők biztosak abban hogy az én kapcsolatom "szar".

Párommal boldogok vagyunk együtt, komolyak a szándékaink.

Sajnos meg nem dolgozok, de baratom lakohelyen szeretnék dolgozni, amube anyamék szintén belekötnek.

Ilyenkor ti mit tennétek?

Költözésen gondolkozok, de amíg nincs munkám nem tudok.

20L



2019. jún. 22. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, légy oly kedves és a saját pároddal foglalkozz. Az én párom szeret és tisztel engem. Nem érdekel, hogy mit mond a János, számomra ő pont egy olyan férfi, akivel soha nem jönnék össze. Többet foglalkozik az én kapcsolatommal mint veled..drága Anyukám...Tessék ezen elgondolkodni. A továbbiakban pedig nem kérek véleményt, egy számomra idegen férfitól pedig főleg nem.
2019. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

anyukád nagyon befolyásolható személyiség. Inkább ezen kellene elgondolkodnia.

Annyit mondj, hogy ha neked jó ebben a lapcsolatban a pároddal, akkor fogadja el, és legyen neki is jó. És ne engedje magába ennyire belebeszélni a párja véleményét. Mert az nem az ő véleménye.

2019. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit kérdeznék a helyedben:Mi a célod, hogy boldog legyek vagy, hogy boldogtalan? Ha azt feleli, hogy emellett az ember mellett boldogtalan leszel akkor csak annyit kérdezz:Te élsz vele vagy én? Szerintem, ha egy kicsit is értelmes anyukád meg a párja itt rádöbbennek, hogy felnőttél, és tapasztalnod kell, és, hogy neked kell, hogy megfeleljen a párod nem nekik, ha nem értelmesek mehet a szájkarate az idők végezetéig, akkor valahogy próbálj meg elköltözni szerintem...
2019. jún. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 23. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a fő kolomposok mindíg csak a negatív érzéseket hozzák a családba. Nekme is volt egy párom akivel fél évig voltam együtt. Fiatal volt a de a lényeg, hogy neki is a szülei leírta, hogy szép autómvan jómódúnak tűnök és itt valami bűzlik. Hát nem is tartott sokáig a kapcsolat, de pont azért mert bele beszélték a fejét és nem a saját maga véleményére adott.. Ilyen negatív emberektől menekülj mert nem egészséges rád nézve a kapcsolatuk.
2019. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!