Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elveszítem apumat idő előtt?

Elveszítem apumat idő előtt?

Figyelt kérdés
Nagxon szeretem apukámat, és tényleg a legjobb apa a világon, de félek, hogy idő előtt elveszítem, és elképzelni nem tudom, hogy milyen lesz az életem nélküle... Tudjuk, hogy mikor fog meghalni, megálmodta, de felfoghatatlan, hogy csak ilyen kevés időt tölthetek vele együtt. Lehet, hogy ezt a pár évtizedet rengetegnek gondolnák mások, de szerintem ez nagyon kevés, és én örökre vele szeretnék maradni, mert nem bírok nélküle létezni. Mi van ha,...?-kérdések vetődnek fel bennem már rendszeresen és nem csak apuról, hanem tesóimról, anyuimról is, a halállal kapcsolatosan, a 3. vh-val egybefűzve....

2019. jún. 24. 01:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Mi az,hogy megálmodta ? Ebből tudjátok is?
2019. jún. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudjátok, hogy megfog halni? Egy álom nem egy biztosítás.
2019. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy pszichológust és beszéljétek át a halállal kapcsolatos paráidat. Nem normális rettegni egy álom vagy babona miatt.
2019. jún. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek pszichológus javasolt.
2019. jún. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, mindig "idő előtt" hal meg.
2019. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Előre megkeseríted azt,amit széppé,ünnepélyessé lehetne tenni!

Jó lenne,ha azon gondolkoznál,mit nem kérdeztél meg az apukádtól?

Hányszor mondtad a szemébe,hogy szereted és jó apának tartod?

Amikor az orvosok is hivatkoznak a népbetegségek halálos áldozataira,akkor visszakérdezek:megmutatnák nekem az örök életű embereket?

Te tudod,hogy az apukád veled kapcsolatban mit akar(t) elérni?

Kérlek,nyugodj meg!!!

2019. jún. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem, az az idióta, aki azzal hülyíti a gyerekét, hogy megálmodta, mikor fog meghalni, az sokminden, de nem a legjobb apa a világon.
2019. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen marhaságot ne gondolj, ez csak egy álom!! Semmit se jelent! Tudod én régen 30.évvel ezelőtt, hányszor álmodtam azt,hogy anyu meg fog halni hamarosan? Ő is álmodta,hogy meg fog halni. Teljesen pánikban voltunk,de nem halt meg!! Elmentünk ilyen jóshoz is, ő is mondta hogy ez álom csak,a tudatalatti kivetülése, valószínű,hogy félünk ettől a dologtól,azért álmodjuk meg. Nyugodj meg,nem lesz semmi baj. Mi lenne,ha minden álom beteljesületlen?! :O
2019. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen: mi lenne velünk,ha minden amit álmodunk beteljesülne?! :O
2019. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Véleményem szerint túl van gondolva ez az álom és feleslegesen aggódtok. Javaslom, hogy menjetek el pszichológushoz, akivel beszélgetni tudnátok az àlmaitkról. Ne értsd félre, nem azért kell elmenni, mert bolondnak néznek, hanem amiatt, mert valószínűleg oka van annak, hogy félsz az álmoktól, illetve az álomban előforduló haláltól vagy épp önmagában a halál fogalmától. A pszichológus tudna segìteni ennek a folyamatnak a megértésében.


Javaslom szerezzetek be egy "álmoskönyvet", nagyon jó dolgokat ìr benne, hogy különböző álmok milyen jelentéssel bírnak. A halált általában egy lezárást jelent, ami az ùj kezdetet vonzza. Tehát valószínűleg Édesapád nem a saját halálát álmodta meg, hanem egy jel volt, hogy egy szakasz lezárul az életében, ami egy újat nyit meg majd.

2019. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!