Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu meggyanusított cigizéssel?

Anyu meggyanusított cigizéssel?

Figyelt kérdés

Sportoló vagyok, nagyon komolyan kondizok és kosarazok.

Ma este elmentem egy buliba, ahol sok volt a cigis. Alapvetően nem ítélem el őket, de én személy szerint nem dohányzom és semmit nem fogyasztok, a néhány alkoholos ital kivételével.

Amikor hazajöttem ma éjfélkor, anyu odarendelt, az ágyához, mondta, hogy leheljek rá, és cigi szagom volt. Egy szivarba kóstoltam bele, és az érezte gondolom. Amikor először kérdezte, hogy cigiztem-e, mondtam, hogy nem, és el akartam menni aludni, de mondta, hogy gyere csak ide, és rá kellett lehelnem. Eddig még sosem kellett rá lehelnem, és most az egyszer kérte. Beismertem, hogy szivaroztam, de el kezdett balhézni, hogy akkor miért tagadtam le először.

Mi tévő legyek? Azt mondta, hogy holnap reggel erről még beszélünk, és hogy oda a bizalom.


17/f



2019. jún. 25. 01:14
 1/9 Thispain ***** válasza:
85%
Igen, meggyanusított.
2019. jún. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra kialussza magát te pedig elmondod neki amit leírtál. Egyszeri próbától nem lesz semmi bajod. Kipihenten pedig anyukád is belátja, hogy ha 4-5 en dohányoznak az ember mellett elkerülhetetlen a hamutartószag.
2019. jún. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem a szivart érezte, felszivta a, ruha, a hajad, mindened a cigi szagot. Egy jó fürdés jót tesz, mond neki hogy jólvan akkor hidd azt hogy cigizek, mérgelődni fog de rá fog jönni h nem cigizel és ne is szókj rá szerintem!

16f

2019. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyél már ennyire hülye. Nem ártatlanul gyanúsítgat, hanem konkrétan szivaroztál. Az is dohányzás, nem unikornispuki... Ha nem dohányzol, akkor ne cigizz, ne szivarozz, ne pipázz, és ne szipákolj tubákot sem...
2019. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
És úgy tűnik igaza is lett!
2019. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell ennyire beszarni, én a helyedben azt mondanám, hogy nem akartam mondani, mert egyszerűen kipróbáltad, nem tetszett, nem is próbálkozol többet ilyenekkel (csak hogy lenyugodjon) és meg akartad magad egy fölösleges kör lelkizéstől meg hisztitől kímélni.

17 évesen azért már nagyon gáz, ha ennyire el vagy számoltatva, a hülye is tudja, hogy kb. mindenki kipróbálja a cigit/alkoholt, úgysem tudná azt sem befolyásolni, ha keményebb dolgokhoz nyúlnál (nem, nem feltételezem, hogy ezt fogod tenni, csak a példa kedvéért írom). Akinek megvan a magához való esze, nem csinál ilyet úgyse. Ez az oda a bizalom duma meg nettó lelki zsarolás, mert nem mondtál el mindent anyucinak.

2019. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

de hát lényegében szivaroztál, nem? :D akkor mi a probléma? :D


minden dohányterméknek hasonló a szaga, azt hitted nem érzi meg?

2019. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Élsz még kérdező? Mit szólt anyukád?
2019. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit reggel
2019. jún. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!