Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gYerekem apja börtönviselt...

A gYerekem apja börtönviselt és az egész családja. Messze lakik tőlem 250 km-re . Hogy tudnám megakadálYozni hogy elvigye a gyereket amig nincs bírói végzés?

Figyelt kérdés
4 honapos a kislány
2019. jún. 25. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy.
2019. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy.

A büntetett előítélettel még nem lett tőle megvonva automatikusan a felügyeleti jog.


Szeretem az ilyen "anyukákat". Tenyészbikának oké volt a rosszfiú. A börtöntetkók csak sármosabbá tették. Most meg, hogy élne a jogaival, egyből rossz ember lett, mi? Mert azt nem kajálom be, hogy nem tudtál a múltjáról a terhesség előtt. Na ilyen nőt én bottal sem piszkálnék meg.

2019. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Úgy, hogy nem adod oda, ha ott van a bejelentett lakcíme a gyereknek. A lakásba sem engeded be.
2019. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
A gyereked apja a férjed? Ha nem a férjed tett apasági nyilatkozatot?
2019. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Újra börtönbe kell juttatni valahogy. :D
2019. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy 4 hónapos hogy vinne el magával akár 250kmre is? Sehogy nem viheti, javítsatok ki ha tévedek de még bírói végzéssel sem vihet el egy 4 hónapos kisbabát az apja. Max elmehet meglátogatni amikor láthatás van. Egy 4 hónapos még szopik (már ha az anyjának van teje), nem lehet csak úgy elvinni. Ha odamegy, nem kell beengedni. Ha erőszakoskodik, rendőrt kell hívni.
2019. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Hatoska, be kell engedni. Ő az apa. Joga van látni a gyereket.
2019. jún. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem viheti el mivel nincs bírói végzés! Ezt ma tudtam neg ügyvédtől.
2019. jún. 26. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont a láthatást sem tagadhatod meg tőle.
2019. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Bele van írva a születési anyakönyvi kivonatba mint apa? Ha nincs, akkor sehogy sem viheti, ha bele akkor láthatja amikor akarja míg bírói végzés nem lesz (bírói végzés után amikor a végzés előírja), de el nem viheti (nem tudom pontosan, hogy 2 vagy 3 éves korig, de ilyen picinél még tuti, hogy nem viheti el)
2019. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!