Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok ennyire közeli...

Nem akarok ennyire közeli kapcsolatban lenni anyukámmal. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mikor 12-13-14 éves voltam (vagy kisebb) nem volt annyira jó a kapcsolatunk, gyakran összekaptunk.

Most, hogy apukám kint dolgozik külföldön, anyukám állandóan jön hozzám beszélgetni, mint ha legjobb barátnők lennénk. Azt hiszi mi majd mindent meg fogunk beszélni. Mondtam, hogy jövő nyáron lemennék Balatonra diákmunkára, erre elkezdte mondani, hogy jaj, mehetnénk együtt is stb. (Van egy 12 éves tesóm pls)

Elhiszem, hogy mások örülnének ennek a jó kapcsolatnak, de nekem már sok.

Nem leszünk legjobb barátnők soha, nem akarok vele megosztani semmit, nekem nincs erre szükségem, és pont nem érdekelnek se a problémái, se semmi.

Oké, hogy aranyos de akkor is.


Ti a saját helyzetetekben hogy vagytok az anyukátokkal/ gyereketekkel?


16/L



2019. jún. 30. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos vannak olyan szülők, akik azt gondolják, majd mindenről elbeszélgetnek a gyerekükkel, mintha legjobb barátok lennének, mintha ez alapból jönne. Éreztetni kell vele, hogy nem vagy erre nyitott. Vagy a legjobb nyíltan megmondani, hogy erre nincs szükséged.
2019. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Andizsuzsi ***** válasza:
32%

"nem akarok vele megosztani semmit, nekem nincs erre szükségem, és pont nem érdekelnek se a problémái, se semmi"


És ezt már megmondtad neki?

Kamaszhiszti.

2019. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem annyira kamaszhiszti. Tök normális, ha nem akarja élete minden dolgát valaki megosztani a szülőkkel. vagy az is, ha semmit.
2019. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Én se akarom minden dolgom megosztani a lányommal. Szerintem mond meg finoman h bizonyos dolgokat te nem akarsz tudni. Attól még lehet hogy elmondja :D de szerintem pl egy anya lány kapcsolat nem barátnői kapcsolat, ez egy viszonylag újkeletű dolog hogy azt csinálnak belőle.
2019. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Andizsuzsi ***** válasza:
35%

"Tök normális, ha nem akarja élete minden dolgát valaki megosztani"


Az igen. Kérdező viszont azt mondta, egyáltalán nem érdekli az anyja. Se a gondja, se ami történik vele, semmi. Ez azért eléggé hisztinek tűnik.

2019. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Hogy lehetsz ennyire rideg, szívtelen ahhoz, aki életet adott neked? Ez annyira elkeserítő. A 77%-os pszichopatára oda se figyelj, csak rossz tanácsokat ad, szanaszét verték gyerekkorában és utálták, azért ilyen keserű.

Én is anya vagyok és igen, követünk el hibákat, de hidd el, hogy a gyerekeinket szeretjük a világon a legjobban és jót akarunk. Biztos érezte anyukád, hogy eltávolodtatok egymástól, ezért közelít, szeretne igazi anya-lánya kapcsolatot. Az emberek jönnek-mennek az életedben, de anyukádból csak egy van. Később nagyon bánni fogod, hogy kizártad az életedből és elfordultál tőle.

2019. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

"Hogy lehetsz ennyire rideg, szívtelen ahhoz, aki életet adott neked?"


Az anyja valójában csak azért akar felé közelíteni, mert az apa nincs jelen, így kell valaki unaloműzőnek.

Plusz senki sem lesz attól szent, mert életet ad egy gyereknek

2019. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Húzzál már innen, te vénlány! Mist komolyan arra biztatsz egy zavarodott tinit, hogy fordítson hátat az anyukájának? Milyen ember vagy te? Mit tudsz te pár mondaton kívül arról az anyukáról? Szégyelld magad!
2019. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan mondd meg neki,hogy neked ez sok. Ő az anyád, nem a barátnőd, lényegében energiavámpírkodik rajta. Az ő dolgaihoz semmi közöd, nem a te dolgod megoldani, nem terhelhet téged vele. Anyukád vagy megragadt valami kamasz kiscsaj álomvilágban, vagy bűntudata van, hogy kiskamaszként nem volt veled jófej. Ennyi
2019. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

"Húzzál már innen, te vénlány!"


19 vagyok, de ha szerinted már vénlánynak számítok, akkor jól van :D

2019. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!